«Сокіл» в Івано-Франківську зазнав поразки від «Урагану»

0
865

Гра в Івано-Франківську між «Ураганом» та «Соколом» була заключною в третьому турі Екстра-ліги, і перед нею в нашій команді знову не обійшлося без кадрових втрат. До Вадима Данилюка та Богдана Токара додалися, кожний зі своєї причини, Олександр Орган та Олексій Боднар. Тож Роману Ковальчику треба було в черговий раз вишукувати такі тактичні побудови, які б дозволили вирішити свої завдання в грі з майбутнім учасником Ліги чемпіонів. В «Урагані» з кадрами ж все гаразд, настільки, що Максим Павленко може собі дозволити не включати до заявки таких гравців, як брати Грицини та воротар Левандівський.

Стартові хвилини обидві команди присвятили тому, щоб знайти слабкі сторони у суперника, і на 2-й хвилині лише майстерність Шевченка не дозволила Шотурмі відкрити рахунок. У хмельничан м’яч не дуже тримався, що дозволяло «Урагану» більше його контролювати в намаганні підібратися до володінь нашого воротаря. Сергій за можливості підключався до атак, і саме в його виконанні був перший удар гостей по воротах на 8-й хвилині, але м’яч пролетів повз.

За хвилину, після фолу Первєєва з жовтою карткою, франківці отримали право на штрафний, на удар вискочив Швед, і м’яч влучив у груди Шевченку. Втім, невдовзі Сергій не виручив, коли на 12-й хвилині пропустив м’яч поміж ніг після несильного удару з-меж штрафного майданчика Станіслава Моспана, який скористався передачею Микитюка. Подвоїти свою перевагу «Ураган» зміг ближче до завершення тайму. Гуцуляк втратив м’яча в десяти метрах від воріт, вийшов вихід суперників «2 в 1», Микола Микитюк підсік м’яч над Шевченком, і всі спроби Бабака не дозволити шкіряній кулі опинитися в воротах виявилися марними. Перший тайм 2:0 за «Ураганом».

При такому проміжному рахунку важливим було, хто заб’є наступний м’яч, кожна з команд це розуміла і по перерві прагнула досягти бажаного. На 24-й хвилині чудовий шанс був у Моспана, але при виході сам на сам він пробив повз ворота. Виправився Станіслав за хвилину після розіграшу кутового і добивання.

За такого перебігу подій гол для «Сокола» ставав надважливим, втім, умов для взяття воріт створювалося небагато. Постійними були підключення Шевченка на нашому м’ячі до атак, і на 28-й хвилині після його прострілу Абзалов не зміг підлаштуватися і нанести вирішальний удар. В наступній атаці вже сам Шевченко опинився на штанзі, але влучив у Савенка.

В такому режимі, з активними підключеннями Шевченка, гра і йшла надалі. В арсеналі ж господарів були стандарти, і на 34-й хвилині вони збільшили свою перевагу: на ауті Шотурма потужно пробив на дальню, м’яч влучив в голову Артему Фаренюку і опинився в сітці. Коли ж за дві хвилини Назар Швед вп’яте вразив ворота «Сокола», в обох командах відбулася зміна воротарів.

Тепер вже Бабенко підключався до атак, а «сухим» він протримався дві хвилини, гол в свій актив записав Мар’ян Масевич. Остаточним же рахунок зробив Олег Гуцуляк ударом з 10-ти метрів на 21 секунду до фінальної сирени.

Гру четвертого туру «Сокіл» проведе 15 жовтня. На оновленому майданчику в Хмельницькому наша команда прийматиме «Кардинал-Рівнестандарт».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ