«Сокіл» в грі з «Кардиналом-Рівнестандарт» зробив нічийний камбек, для переможного забракло одного голу

0
615

Більше року, а точніше, з 9-го січня минулого року, «Сокіл» та «Кардинал-Рівнестандарт» не грали один проти одного офіційних матчів, і хоча з того часу склади обох команд суттєво не змінилися, суперники по грі п’ятого туру третього етапу чемпіонату України настільки з повагою поставилися один до одного, що час хвилина за хвилиною спливав, а воротарі Шевченко та Бакінський так і залишалися сторонніми спостерігачами за тим, що відбувається між їхніми володіннями. Так тривало до дев’ятої хвилини, коли гості заробили стандарт на половині «Сокола». Під нього у рівнян на майданчику з’явився Волянюк, але бити він не став, а переадресував м’яч на Бондаря. І хоча шкіряна куля не лягла під його улюблену ліву, удару з правої вистачило граючому тренерові «Кардиналу-Рівнестандарт», щоб вразити ближній верхній кут. Не пройшло і пів хвилини, як рахунок став вже зовсім неприємним для «Сокола». Гості провели контратаку «три в одного», і після передачі Бондаря Сергій Кравчук головою вколотив м’яч у ворота. Цікава деталь – для обох гравців рівненської команди це перші забиті м’ячі в сезоні.

Одразу ж очікуваний тайм-аут від Романа Ковальчика, протягом якого було прийняте рішення замінити Шевченка на Бабенка. Окрім того, що головному тренеру «Сокола» вдалося знайти потрібні слова, ще й заміна спрацювала доволі швидко. На 10-й хвилині Бабенко зробив довгу передачу в штрафний майданчик гостей на Абзалова, і хоча той до м’яча не дотягнувся, але зміг завадити Бакінському винести м’яч подалі, а не на Хамдамова. Наш капітан миттєво зіграв стіночку з Абзаловим, і цього було достатньо, щоб Хамдамов вразив вже незахищені ворота.

«Сокіл» швидко повернувся в гру, і рахунок на табло примушував його до активних дій. «Кардиналівці» чимало часу приділяли захисту, особливо коли у «Сокола» була на майданчику перша четвірка. Гостям вдавалося тримати хмельничан на дистанції від воріт, але на 19-й хвилині ідеально спрацювали Хамдамов і Абзалов. Андрій високою передачею закинув м’яч у штрафний майданчик, а Костянтин легким рухом голови переправив м’яча до сітки повз Бакінського, який таких дій від гравця «Сокола» не очікував. І в цих двох м’ячах мали місце невпевнені дії воротаря, але змінювати Бакінського на зовсім недосвідченого Рафальського Олександр Бондар не ризикнув.

Втім, по перерві, він напевне не пошкодував, що в нього не було такого варіанту. На 22-й хвилині Бабак справа вискочив на гольову позицію, але його удар прийшовся прямо в Бакінського. Таких моментів, коли гравцям «Сокола» не вдалося переграти воротаря «Кардиналу-Рівнестандарт», і надалі було чимало. Це призводило до того, що іноді гравцям хмельничан не вистачало рішучості в вирішенні гольового моменту, і завершувався він зайвою передачею.

Щодо дій «Кардиналу-Рівнестандарт» в атаці по перерві, то свій єдиний гольовий момент гості створили після грубої помилки арбітра Ноєва. М’яч після удару Волянюка влучив у руку Сохорука, яка була вочевидь притиснута до грудей, жодним чином не збільшувала об’єм тіла. Ба більше, на свою помилку арбітр наклав ще й необґрунтовану жовту карту Сохоруку. Добре, що з цього «лівого» штрафного гості нічого не витиснули – арбітри вже у Ланка знайшли помилку при блокуванні.

В заключні хвилини обидві команди прагнули вирвати перемогу, але заради неї ризикнути і зіграти з п’ятими ніхто з тренерів так і не наважився. Тож, нічия 2:2, перша для «Сокола» в цьому сезоні, а на «Сокіл» та «Кардинал-Рівнестандарт» в березні чекають ще два побачення – це незіграні свого часу матчі п’ятого та десятого турів. Наступна ж гра у нашої команди 25 лютого в Києві проти «CLUST-у».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ