«Сокіл» в гостях програв «Енергії»

0
204

Першу гру нового сезону «Сокіл» проводив у Львові проти місцевої «Енергії», суперника, який цього сезону готовий кинути виклик фаворитам кількох попередніх чемпіонатів в боротьбі за чемпіонство. Львів’яни за літо суттєво зміцнили свій склад кількома кандидатами до національної збірної, і в повній бойовій готовності підійшли до гри з нашою командою. Натомість «Сокіл» змушений був вирушити до Львова в обмеженому складі: до кількох травмованих гравців додалися такі, що захворіли. Тим і був обумовлений план Романа Ковальчика на гру, в якому суттєва роль відводилася підключенням воротаря до атак.

Втім, гра розпочалася з атак господарів, і Шевченку довелося виконувати свої безпосередні обов’язки. Львів’яни не форсували події, і на 5-й хвилині Кузь був близьким, щоб відкрити рахунок, але поцілив у штангу. Гра більше проходила на половині «Сокола», і хоча напруга була, Шевченку лише зрідка доводилося демонструвати свою майстерність, а на 10-й хвилині його вдруге підстрахувала штанга, вже після удару Теряєва. Втретє каркас воріт прийняв на себе м’яч на 14-й хвилині, коли здалеку потужно пробив Пелех.

«Сокіл» весь час біля власних воріт не сидів, і нашим шансом були стандарти. Саме після одно з них, на 16-й хвилині, Хамдамов пробив здалеку, і Войтовичу відверто повезло: м’яча він не бачив, а той влучив йому в голову. Господарі, тим часом, продовжували «колекціонувати» каркас воріт, і на 19-й хвилині Пелех поцілив у поперечину. За 6 секунд до кінця першого тайму Валерій Легчанов на кутовому взяв тайм-аут, але стандарт господарів розіграли незграбно. Перший тайм – 0:0.

По перерві на нашому м’ячі Шевченко пробував підключатися, але позиційні атаки не виходили. Могла на 25-й хвилині спрацювати контратака, Хамдамов зліва вийшов сам на сам з Войтовичем, пробив верхом у дальній кут, але поруч зі штангою. А от Радевич за хвилину був результативним – м’яч після його удару метрів з десяти влучив у дев’ятку. Ще хвилина, і вже 2:0 – Шевченко побіг вперед, але Цілик перекусив передачу Хамдамова, і, пробиваючи по відкритим воротам, не промахнувся. Роман Ковальчик одразу взяв тайм-аут…

Після нього «Сокіл» одразу перейшов на гру «5 на 4». Відмінний шанс скоротити рахунок виник у Абзалова, коли він пробив після прострілу, але м’яч полетів у Войтовича. Згодом Бабак не скористався помилкою «енергетиків» в захисті, пробивши над поперечиною.

На 38-й хвилині біля воріт «Сокола» було дуже небезпечно: вільний удар з дуги за два дотика воротаря, але і цей стандарт не допоміг «Енергії» збільшити перевагу. Наша команда продовжувала гнути свою лінію гри з підключеннями Шевченка, але забити бодай один м’яч не судилося. Поразка 0:2, але віддамо нашій команді належне за мужність: фактично всю гру вона вимушено провела в п’ять польових гравців.

Гру другого туру «Сокіл» проведе також у Львові, проти дебютанта Екстра-ліги «in.IT». Дата проведення цієї гри ще невизначена.