«Сокіл» в гостях поступився «Урагану»

0
545

Грою «Сокола» в виїзному матчі проти «Урагану» вперше в сезоні безпосередньо з лави запасних наодинці керував Михайло Токар, оскільки головний тренер нашої команди Роман Ковальчик відбував дискваліфікацію. Що ще було вперше, так це вихід зі старту у воротах Богдана Бабенка, який цього сезону лише в двох іграх виходив на заміну Сергію Шевченку, і загалом по хвилинах не провів і повного матчу. Чи був в цьому ризик – певною мірою так, але у «Сокола» попереду ще чимало матчів, і Богдану необхідно десь і колись відновлювати свої ігрові кондиції після тривалої паузи, пов’язаної з травмою.

«Ураган» за традицією домашніх матчів одразу прагнув забезпечити собі перевагу, і на другій хвилині після удару Корсуна зліва м’яч пролетів поруч з дальньою штангою. За хвилину на це відповів своїм ударом в нижній кут Орган, і Савенко перевів м’яч на кутовий. Команди демонстрували непогані швидкості, в такій грі було чимало взаємних втрат м’яча, через що бракувало моментів, але на 6-й хвилині господарям підсобили арбітри. В центрі майданчика повз їхню увагу пройшов фол Шведа на Хамдамову, що дозволило Фаренюку зліва вийти на ударну позицію і пробити точно в дальній кут.

Цей момент тільки додав напруги грі і підвищив її градус. Господарі продовжували робити ставку на стандарти і на 12-й хвилині збільшили свою перевагу: після передачі Миколи Грицини з кутового його брат Михайло з меж штрафного переправив м’яч до сітки. «Соколу» в позиційних атаках бракувало гострих передач в завершальній фазі, і Савенко залишався без серйозної роботи. А от Бабенко на 18-й хвилині відверто виручив свою команду при виході Микитюка сам на сам. Тут же стандарт «Урагану», і м’яч після пострілу того ж Микитюка просвистів поруч зі штангою. Перший тайм за «Ураганом» 2:0.

На другий тайм Сергій Шевченко таки вийшов, і він розпочався з небезпечного удару Бабака зліва в ближній кут, який Савенко в шпагаті перевів на кутовий. За хвилину Бабак ще раз приклався до м’яча метрів з 12-ти, і цього разу Савенко теж ногою відбив м’яч. На 24-й хвилині супермомент у Данилюка! Шевченко швидкою довгою передачею вивів Вадима на рандеву з Савенком, але м’яч після удару пролетів поруч з дев’яткою.

Як бачимо, по перерві «Сокіл» заграв значно гостріше, втім і у господарів виникали свої моменти. На 28-й хвилин Корсун опинився наодинці з Шевченком, але наш воротар не дозволив себе переграти. Згодом Сергій виграв ще по дуелі у Шотурми і того ж Корсуна. Однак після удару Микитюка метрів з семи на 32-й хвилині рахунок змінився на 3:0. За дві хвилини Швед мав вбивчий момент, але Шевченко неймовірним чином відбив удар з трьох метрів.

За 5.34 Михайло Токар взяв тайм-аут, після якого Шевченко на нашому м’ячі постійно підключався до атаки, і перше ж підключення дозволило «Соколу» скоротити рахунок: дальнім ударом Савенка «прошив» Первєєв. А от після наступної атаки хмельничан Савенко зміг відбити дальній удар і одразу по дузі точно пробив в порожні ворота. За хвилину його в «рамці» змінив Гордієвич, але в гру він так і не вступив, натомість за дві секунди до сирени у господарів дальнім ударом відзначився Дичук.

Вже 8-го лютого у «Сокола» наступна гра, це буде пропущений домашній матч 11-го туру проти «CLUST-у».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ