«Сокіл» в гостях переміг «Кардинал-Рівнестандарт»

0
490

Дуже складний цього сезону і неординарний регулярний чемпіонат України в футзальній Екстра-лізі добіг свого завершення в Рівному, де в пропущеній грі з 10-го туру зустрічалися «Кардинал-Рівнестандарт» та «Сокіл», і ця гра з турнірної точки зору не мала значення для жодної з команд. Це й обумовило певні експерименти головних тренерів зі складами, особливо це стосувалося господарів майданчика.

Перша атака в грі була за «Соколом», і її на 31-й секунді точним ударом завершив Андрій Хамдамов. Господарі одразу прагнули відігратися, володіли м’ячем, проте небезпеки воротам Шевченка не було. Виникла вона на 4-й хвилині, коли Сергій відбив удар Парфенюка. Одразу ж перше підключення нашого воротаря до атаки, вже «Сокіл» був на м’ячі, втім, без удару по воротам Дяченка. Тактику гри «5 на 4» «Сокіл» застосовував і надалі, але розіграти м’яч «до вірного» суперник не дозволяв.

За таким малюнком гра і тривала, на 18-й хвилині момент виник у Хамдамова, коли він пробивав з меж штрафного майданчика, але Дяченко зіграв надійно. За хвилину тайм-аут господарів, коли вони отримали право на аут поблизу воріт Шевченка, нічого на ньому у рівнян не вийшло, і за рахунку 1:0 на користь «Сокола» команди пішли на перерву.

Другий тайм активніше розпочали «кардиналівці», «Сокіл» розраховував на контратаки і дальні удари. На 23-й хвилині Первєєв пробив метрів з 12-ти – м’яч пролетів над поперечиною. З 25-ї хвилини Шевченко знову почав шукати варіанти для підключення, спрацювало це за дві хвилини: потужним дальнім ударом відзначився Владислав Первєєв. Шанс збільшити перевагу був у Сохорука при виході сам на сам, але переграти Рафальського, який вийшов в «рамку» у господарів по перерві, йому не вдалося.

«Кардинал-Рівнестандарт» моментів практично не мав, поки на 34-й хвилині не заробив перспективний штрафний на 10-ти метрах від воріт. Волянюк відпасував на Парфенюка, який просто не влучив по м’ячу. За хвилину біля наших воріт ще один небезпечний стандарт, майже з дуги, і Олександр Бондар під нього вирішив взяти тайм-аут. На удар вивели Волянюка, його перший удар прийняв на себе Шевченко, а добивання полетіло набагато вище воріт.

Майже одразу Горпинич вийшов п’ятим, господарі швидко помилилися, Шевченко пробив по порожнім, і м’яч від паркету влучив у поперечину! В наступній атаці м’яч в штрафному майданчику влучив у руку нашому гравцеві, пенальті – його пробивав Волянюк, але Шевченко спокійно спіймав м’яч!

Це був п’ятий фол «Сокола», і треба було грати дуже уважно, тим більше, що рівняни продовжували грати з п’ятим. Заключна хвилина пройшла в атаках «Кардиналу-Рівнестандарт», але рахунок так і не змінився.

Наступна гра «Сокола» відбудеться вже в рамках плей-офф 15 квітня, коли до Хмельницького на першу гру 1/4 фіналу завітає київський «ХІТ».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ