«Сокіл» в жорсткій битві в Рівному поступився «Кардиналу-Рівнестандарт»

0
572

Час, який пройшов з останньої офіційної гри «Сокола», яка була ще минулого року в Сєвєродонецьку, пішов на користь нашій команді. Це з погляду на кадрові ресурси, адже в Рівному в нашій заявці були Андрій Хамдамов та Микола Сохорук (обидва не грали проти «ДЕ ТРЕЙДИНГа»). До того ж, і Артур Подлюк мав додати в ігрових кондиціях, який в попередній грі фактично змушений був виходити на майданчик далеким від оптимальної форми через зовсім скрутне становище в нашій команді з травмами та хворобами. Ну, і ще одне важливе доповнення в порівнянні з сєвєродонецькою грою – ігровим процесом в поєдинку 18-го туру чемпіонату України керував головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик, який повернувся до своєї безпосередньої роботи після одноматчевої дискваліфікації.

Стартові хвилини пішли на те, що обидві команди шукали свою гру, на другій хвилині гості помилилися на свій половині, і Бабенко виручив «Сокіл», відбивши удар Горпинича з дуги. Рівняни трохи більше володіли м’ячем, до того ж ще і застосували пресинг, ну, і, зрозуміло, постійно шукали Волянюка, коли була його зміна. На 6-й хвилині ще одна дуель Горпинича і Бабенка, і знову наш воротар був на висоті. Але варто було за кілька секунд помилися на нашій половині Гуцуляку, як «кардиналівці» цим скористалися – Олексій Фетько підсік м’яч над Бабенком, і 1:0.

«Сокіл» прагнув поновити рівновагу якомога швидше, була навіть нагода у Боднара, але переграти Дяченка не вдалося. Зробити це вдалося на 11-й хвилині, коли після дальнього удару Хамдамова м’яч від Дяченка відскочив до Абзалова, якому вразити ворота було нескладно.

За рахунку 1:1 «до роботи» включилися арбітри, призначивши два штрафних на користь рівнян. Один з них був такий – 50 на 50, а на другому гравець господарів вочевидь «малював». Вийшло майстерно, після нього Волянюк потужно пробив під поперечину, і Бабенко перевів м’яч на кутовий. Це був четвертий фол «Сокола», а за кілька секунд місцеві вболівальники несамовито раділи – у «Сокола» п’ять фолів, і грати ще 8 хвилин. Пройшло ще кілька секунд, і ось він – 6-й фол, та ще й з дуги. Його бив Малиновський, і пробив прямо в Бабенка.

Господарі продовжували більше володіти м’ячем, і не було сумнівів, що вони будуть «шукати» ще фол. «Сокіл» змушений був грати не просто обережно, а надобережно. Для атак у нашої команди були лічені можливості, і більше доводилося все ж дбати про захист. На 19-й хвилині чудово зіграв Бабенко, коли не дозволив відзначитися Новаку. До сирени Данилюк встиг пробити по воротах справа метрів з десяти, але набагато вище. Перший тайм 1:1.

Одразу по перерві знову атаки «Кардиналу-Рівнестандарт», і знову біля наших воріт небезпечний штрафний, втім м’яч до Бабенка після удару Волянюка не долетів. Не долетів він і на 22-й хвилині – Волянюк потужним ударом струсонув поперечину. Тривалий час на майданчику було без моментів, поки на 27-й хвилині Хамдамов на правому фланзі не розігнав контратаку, яку ударом з метра в порожні ворота завершив Артур Подлюк.

Це вже був новий поворот в грі, коли попереду були гості. На 31-й хвилині Абзалов порушив правила в штрафному майданчику, пенальті, і його реалізував Михайло Волянюк. Ну, а далі – дежавю з першого тайму: 31-а хвилина – і у «Сокола» 5 фолів.

Знову треба було грати так, щоб і не нарватися на фол і пробувати щось створювати в атаці, і це на фоні того, що доводилося багато грати без м’яча. На 33-й хвилині майстерно зіграв Владислав Первєєв: спочатку один в один розібрався з захисником, а потім і з Дяченком.

«Сокіл» попереду – таке вже в грі було, і господарі кинули всі сили на те, щоб відігратися. Волянюк майже не залишав майданчик, а удари по воротах летіли з будь-якої відстані. Ну, і як без арбітрів?! На 37-й хвилині 6-й фол, і ще з семи метрів: цього разу бив Волянюк, і забив.

Роман Ковальчик взяв тайм-аут, після якого Бабенко деякий час грав з п’ятим. А потім арбітри помітили гру рукою у Абзалова, це сьомий фол, і вилучення нашого гравця. Знову 10 метрів бив Волянюк, але цього разу Бабенко відбив м’яч, який летів під поперечину. Але це було пів справи, бо дві хвилини треба було грати в меншості. Втримати чотирьох суперників втрьох не вдалося – відзначився Максим Малиновський.

«Сокіл» пішов на п’ятого, було не кращим чином, ще й ввосьме порушили правила, і 10-тиметтровий реалізував Роман Горпинич – 5:3.

Після Рівного у «Сокола» на порядку денному дві гри в Хмельницькому. Перша з них кубкова – 15 січня проти харківського «Viva Cup», а за тиждень, 22 січня, наша команда в перенесеній грі з 17-го туру буде приймати АФФК «Суми».