«Сокіл» в драматичному матчі з чотирьох таймів програв «Енергії»

0
649

Лише з другої спроби «Соколу» та «Енергії» вдалося провести очну гру, яка в рамках шостого туру мала відбутися ще 22 жовтня. Та й напередодні, після жахливих подій по всій країні, ніхто не дав би гарантій, що умови на час початку гру в середу будуть сприятливими: лунали і повітряні тривоги, та й зі світлом (додамо, і з інтернетом) ситуація в Хмельницькому була вкрай нестабільною. Зазначимо, що «енергетики» дуже прагнули проведення гри, і спочатку планували виїхати до Хмельницького в день гри, враховуючи час її початку о 15.00, але згодом приїхали, як і завжди при іграх проти «Сокола», за добу.

Перший сейв в грі був у виконанні Сергія Шевченка, який відбив небезпечний удар Зварича, але надалі «Сокіл» затиснув гостей до їхніх воріт, і вже Войтовичу довелося демонструвати свою майстерність. Чимало ударів по воротах «енергетиків» могли стати голами, але найближчим до того, щоб відкрити рахунок, на четвертій хвилині був Первєєв. Хамдамов зліва прострілив у штрафний майданчик, Владислав пробив з чотирьох метрів, але Войтович неймовірним сейвом врятував свою команду.

Невдовзі гості заспокоїли гру, яка стала дуже прісною: втрати м’яча, без моментів, але саме в такій грі «Енергія» і знайшла свій гольовий момент. Малишко пробив здалеку по воротам, Тарас Кузь в штрафному майданчику зряче підставив ногу, і м’яч повз Шевченка опинився в сітці.

Роман Ковальчик взяв тайм-аут, і не одразу, але «Сокіл» зміг розвернути ситуацію на свою користь. І сталося це протягом восьми секунд! Спочатку Владислав Первєєв відгукнувся на передачу Хамдамова з глибини і ефектно, одним дотиком, перекинув м’яч через Войтовича. Ледь гості розвели м’яч з центра, як Первєєв накрив суперника, той необачно відбив м’яч в бік Кирило-Іллі Бабака, який свій шанс вивести «Сокіл» вперед не змарнував.

Такий перебіг подій став шоком для львів’ян, і третій гол «Сокола» не виглядав чимось екстраординарним. На 18-й хвилині Сохорук з ауту пробив на Боднара, той п’ятою переправив м’яч в напрямку воріт, втім Войтович зреагував, але відбив м’яч на Олександра Органа, який з двох метрів скористався своїм моментом.

Після перерви Валерій Легчанов вирішив Войтовича змінити на Пітулю, і того з початком другого тайму одразу завантажили роботою. Близькими до голу були і Хамдамов, і Абзалов, і Первєєв, але рахунок 3:1 тримався. Однак на 23-й хвилині після боротьби з Абзаловим за верховий м’яч Пітуля невдало приземлився, і, як з’ясувалося, гру продовжити вже був не в змозі.

А далі розпочалися події, які вплинули на перебіг гри, але хто тепер зможе сказати, що б було, якби не це. Наприкінці тієї ж 23-ї хвилини в спорткомплексі вимкнулося світло, і перерва протривала близько 10-ти хвилин. Те, що ситуація не стабілізувалася, стало очевидним за три хвилини, коли світло вимкнулося вдруге. Перед цим вже була спроба «Енергії» зіграти з п’ятим, яким діяв Легендзевич, коли ж внутрішні генератори дозволили грі поновитися, але через відсутність інтернету онлайн-трансляція стала неможливою, як і не працювало табло, то гості вже з Легендзевичем у воротарській футболці грали постійно.

Спочатку «Сокіл» тримав захист дуже впевнено, навіть Гуцуляк мав можливість вразити порожні ворота. Але замість удару від лівої бровки лівою ногою, Олег вирішив вирізати м’яч правою і не дорізав: повз ворота. Але «Енергія» розуміла, що тільки в нагнітанні та інтенсивній грі є її шанс, і на 34-й хвилині Цілик зміг вразити ворота ударом з-меж штрафного майданчика під поперечину.

За дві хвилини мабуть не варто казати, що відбувся ключовий епізод, але він безперечно вплинув на результат. Після прострілу в штрафний майданчик, який Абзалов намагався перервати в падінні, арбітри угледіли гру рукою (або там мало місце все ж таки влучання в руку) і призначили пенальті. Так, на 36-й хвилині після удару Мар’яна Пелеха рахунок став рівним, у тут вже Роман Ковальчик вирішив йти ва-банк: Шевченко став грати п’ятим. «Сокіл» постійно був на м’ячі, гра йшла поблизу володінь Войтовича, але вбивчого моменту хмельничани так і не створили. Втім, на 39-й хвилині Кузь скористався помилкою Гуцуляка в повному обсязі: удар метрів з семи став голом.

Грати залишалося хвилини з півтори (приблизно, тому що з 26-ї хвилини табло вже не працювало), але для «Сокола» цей час пролетів як одна миттєвість.

3:4 – поразка «Сокола» в драматичному матчі, який фактично склався з чотирьох таймів і в якому наша команда аж ніяк не заслуговувала на втрату очок.

Наступним суперником «Сокола» буде «Кардинал-Рівнестандарт», з яким наша команда зіграє в дев’ятому турі, але конкретна дата цієї гри поки що залишається невідомою.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ