«Сокіл» в чемпіонаті України стартує виїзним матчем проти «Продексіма»

0
1142

22 липня в Будинку футболу відбулося жеребкування календаря першого етапу чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-ліги сезону-21/22.

Свою участь в чемпіонаті Екстра-ліги підтвердили 9 команд: «Сокіл» (Хмельницький), «Ураган» (Івано-Франківськ), «Продексім» (Херсон), «ХІТ» (Київ), «Енергія» (Львів), «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне), АФФК «Суми» (Суми), «Моноліт-Viva Cup» (Харків), «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.).

На першому етапі дев’ять команд зіграють у три кола, після чого вісім команд поведуть боротьбу за чемпіонський титул в матчах плей-офф, який піде за класичної схемою, коли 1-а команда зіграє з 8-ю, 2-га – з 7-ю і т.д. Чвертьфінальна стадія плей-офф буде проходити до двох перемог однієї команди, півфінальна та фінальна – до трьох перемог, а в серії за бронзові нагороди переможцю вистачить двох звитяг.

28 серпня в 1-му турі зіграють такі пари суперників:

«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – вільний від ігор
АФФК «Суми» (Суми) – «Енергія» (Львів)
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «ХІТ» (Київ)
«Продексім» (Херсон) – «Сокіл» (Хмельницький)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)

Надалі у «Сокола» на першому етапі чемпіонату Екстра-ліги буде такий календар (вказані базові дати турів):

2 тур. 4 вересня
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – вільний від ігор
«Сокіл» (Хмельницький) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«ХІТ» (Київ) – «Продексім» (Херсон)
«Енергія» (Львів) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – АФФК «Суми» (Суми)

3 тур. 11 вересня
АФФК «Суми» (Суми) – вільний від ігор
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)
«Продексім» (Херсон) – «Енергія» (Львів)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ХІТ» (Київ)
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «Сокіл» (Хмельницький)

4 тур. 18 вересня
«Сокіл» (Хмельницький) – вільний від ігор
«ХІТ» (Київ) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)
«Енергія» (Львів) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «Продексім» (Херсон)
АФФК «Суми» (Суми) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)

5 тур. 2 жовтня
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – вільний від ігор
«Продексім» (Херсон) – АФФК «Суми» (Суми)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «Енергія» (Львів)
«Сокіл» (Хмельницький) – «ХІТ» (Київ)

6 тур. 9 жовтня
«ХІТ» (Київ) – вільний від ігор
«Енергія» (Львів) – «Сокіл» (Хмельницький)
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «Продексім» (Херсон)
АФФК «Суми» (Суми) – «Ураган» (Івано-Франківськ)

7 тур. 16 жовтня
«Продексім» (Херсон) – вільний від ігор
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – АФФК «Суми» (Суми)
«ХІТ» (Київ) – «Енергія» (Львів)
«Сокіл» (Хмельницький) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)

8 тур. 23 жовтня
«Енергія» (Львів) – вільна від ігор
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «ХІТ» (Київ)
АФФК «Суми» (Суми) – «Сокіл» (Хмельницький)
«Продексім» (Херсон) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)

9 тур. 30 жовтня
«Ураган» (Івано-Франківськ) – вільний від ігор
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «Продексім» (Херсон)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
«Енергія» (Львів) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)
«ХІТ» (Київ) – АФФК «Суми» (Суми)

10 тур. 6 листопада
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – вільний від ігор
«Енергія» (Львів) – АФФК «Суми» (Суми)
«ХІТ» (Київ) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Продексім» (Херсон)
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «Ураган» (Івано-Франківськ)

11 тур. 12 листопада
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – вільний від ігор
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Сокіл» (Хмельницький)
«Продексім» (Херсон) – «ХІТ» (Київ)
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «Енергія» (Львів)
АФФК «Суми» (Суми) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)

12 тур. 21 листопада
АФФК «Суми» (Суми) – вільний від ігор
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
«Енергія» (Львів) – «Продексім» (Херсон)
«ХІТ» (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)

13 тур. 27 листопада
«Сокіл» (Хмельницький) – вільний від ігор

«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «ХІТ» (Київ)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів)
«Продексім» (Херсон) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – АФФК «Суми» (Суми)

14 тур. 4 грудня
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – вільний від ігор
АФФК «Суми» (Суми) – «Продексім» (Херсон)
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Енергія» (Львів) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)
«ХІТ» (Київ) – «Сокіл» (Хмельницький)

15 тур. 11 грудня
«ХІТ» (Київ) – вільний від ігор
«Сокіл» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів)
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)
«Продексім» (Херсон) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – АФФК «Суми» (Суми)

16 тур. 25 грудня
«Продексім» (Херсон) – вільний від ігор
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
АФФК «Суми» (Суми) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)
«Енергія» (Львів) – «ХІТ» (Київ)
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «Сокіл» (Хмельницький)

17 тур. 29 грудня
«Енергія» (Львів) – вільна від ігор
«ХІТ» (Київ) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)
«Сокіл» (Хмельницький) – АФФК «Суми» (Суми)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Продексім» (Херсон)
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)

18 тур. 9 січня
«Ураган» (Івано-Франківськ) – вільний від ігор
«Продексім» (Херсон) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «Сокіл» (Хмельницький)
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «Енергія» (Львів)
АФФК «Суми» (Суми) – «ХІТ» (Київ)

19 тур. 12 лютого
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – вільний від ігор
АФФК «Суми» (Суми) – «Енергія» (Львів)
«Ураган» (Івано-Франківськ)) – «ХІТ» (Київ)
«Сокіл» (Хмельницький) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)
«Продексім» (Херсон) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)

20 тур.  19 лютого
«ХІТ» (Київ) – вільний від ігор
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «Сокіл» (Хмельницький)
«Енергія» (Львів) – «Продексім» (Херсон)
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – АФФК «Суми» (Суми)

21 тур. 26 лютого
АФФК «Суми» (Суми) – вільний від ігор
«ХІТ» (Київ) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)
«Продексім» (Херсон) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів)

22 тур. 5 березня
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – вільний від ігор
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «ХІТ» (Київ)
«Енергія» (Львів) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «Сокіл» (Хмельницький)
АФФК «Суми» (Суми) – «Продексім» (Херсон)

23 тур. 12 березня
«Продексім» (Херсон) – вільний від ігор
«Сокіл» (Хмельницький) – АФФК «Суми» (Суми)
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
«ХІТ» (Київ) – «Енергія» (Львів)
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)

24 тур. 19 березня
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – вільний від ігор
«Енергія» (Львів) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)
«Продексім» (Херсон) – «Сокіл» (Хмельницький)
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «ХІТ» (Київ)
АФФК «Суми» (Суми) – «Ураган» (Івано-Франківськ)

25 тур. 2 квітня
«Сокіл» (Хмельницький) – вільний від ігор
«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Продексім» (Херсон)
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – «Енергія» (Львів)
«ХІТ» (Київ) – АФФК «Суми» (Суми)
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)

26 тур. 16 квітня
«Енергія» (Львів) – вільна від ігор
«Продексім» (Херсон) – «ХІТ» (Київ)
АФФК «Суми» (Суми) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – «Моноліт-Viva Cup» (Харків)

27 тур. 23 квітня
«Ураган» (Івано-Франківськ) – вільний від ігор
«Моноліт-Viva Cup» (Харків) – АФФК «Суми» (Суми)
«Енергія» (Львів) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)
«ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – «Продексім» (Херсон)
«ХІТ» (Київ) – «Сокіл» (Хмельницький)

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ