«Сокіл» в чемпіонаті України стартує домашнім матчем проти «SkyUp Futsal»

0
484

26 липня в Будинку футболу відбулося жеребкування календаря першого етапу чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-ліги сезону-23/24.

Свою участь в чемпіонаті Екстра-ліги підтвердили 10 команд: «Сокіл» (Хмельницький), «ХІТ» (Київ), «Ураган» (Івано-Франківськ), «Кардинал-Рівне» (Рівне), «Енергія» (Львів), МСК «Харків» (Харків), «Рятувальник» (Ромни), «in.IT» (Львів), «Aurora Team» (Київ), «SkyUp Futsal» (Київ».

На першому етапі десять команд зіграють у три кола, після чого вісім команд поведуть боротьбу за чемпіонський титул в матчах плей-офф, який піде за класичної схемою, коли 1-а команда зіграє з 8-ю, 2-га – з 7-ю і т.д. Чвертьфінальна стадія плей-офф буде проходити до двох перемог однієї команди, півфінальна, «бронзова» та фінальна – до трьох перемог.

26 серпня в 1-му турі зіграють такі пари суперників:

«Енергія» (Львів) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Aurora Team» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
МСК «Харків» (Харків) – «ХІТ» (Київ)
«Рятувальник» (Ромни) – «in.IT» (Львів)
«Сокіл» (Хмельницький) – «SkyUp Futsal» (Київ)

Надалі у «Сокола» на першому етапі чемпіонату Екстра-ліги буде такий календар (вказані базові дати турів):

2 тур. 2 вересня

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «SkyUp Futsal» (Київ)
«in.IT» (Львів) – «Сокіл» (Хмельницький)
«ХІТ» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – МСК «Харків» (Харків)
«Енергія» (Львів) – «Aurora Team» (Київ)

3 тур. 8 вересня

«Aurora Team» (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
МСК «Харків» (Харків) – «Енергія» (Львів)
«Рятувальник» (Ромни) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«Сокіл» (Хмельницький) – «ХІТ» (Київ)
«SkyUp Futsal» (Київ) – «in.IT» (Львів)

4 тур. 24 вересня

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «in.IT» (Львів)
«ХІТ» (Київ) – «SkyUp Futsal» (Київ)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Сокіл» (Хмельницький)
«Енергія» (Львів) – «Рятувальник» (Ромни)
«Aurora Team» (Київ) – МСК «Харків» (Харків)

5 тур. 29 вересня

МСК «Харків» (Харків) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Рятувальник» (Ромни) – «Aurora Team» (Київ)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів)
«SkyUp Futsal» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«in.IT» (Львів) – «ХІТ» (Київ)

6 тур. 15 жовтня

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ХІТ» (Київ)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «in.IT» (Львів)
«Енергія» (Львів) – «SkyUp Futsal» (Київ)
МСК «Харків» (Харків) – «Рятувальник» (Ромни)
«Aurora Team» (Київ) – «Сокіл» (Хмельницький)

7 тур. 21 жовтня

«Рятувальник» (Ромни) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Сокіл» (Хмельницький) – МСК «Харків» (Харків)
«SkyUp Futsal» (Київ) – «Aurora Team» (Київ)
«ХІТ» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«Енергія» (Львів) – «in.IT» (Львів)

8 тур. 28 жовтня

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«Енергія» (Львів) – «ХІТ» (Київ)
«Aurora Team» (Київ) – «in.IT» (Львів)
«Рятувальник» (Ромни) – «Сокіл» (Хмельницький)
МСК «Харків» (Харків) – «SkyUp Futsal» (Київ)

9 тур. 4 листопада

«Сокіл» (Хмельницький) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«SkyUp Futsal» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)
«in.IT» (Львів) – МСК «Харків» (Харків)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Енергія» (Львів)
«ХІТ» (Київ) – «Aurora Team» (Київ)

10 тур. 11 листопада

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Aurora Team» (Київ)
«ХІТ» (Київ) – МСК «Харків» (Харків)
«in.IT» (Львів) – «Рятувальник» (Ромни)
«SkyUp Futsal» (Київ) – «Сокіл» (Хмельницький)

11 тур. 18 листопада

«SkyUp Futsal» (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Сокіл» (Хмельницький) – «in.IT» (Львів)
«Рятувальник» (Ромни) – «ХІТ» (Київ)
МСК «Харків» (Харків) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«Aurora Team» (Київ) – «Енергія» (Львів)

12 тур. 25 листопада 

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Aurora Team» (Київ)
«Енергія» (Львів) – МСК «Харків» (Харків)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Рятувальник» (Ромни)
«ХІТ» (Київ) – «Сокіл» (Хмельницький)
«in.IT» (Львів) – «SkyUp Futsal» (Київ)

13 тур. 2 грудня

«in.IT» (Львів) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«SkyUp Futsal» (Київ) – «ХІТ» (Київ)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«Рятувальник» (Ромни) – «Енергія» (Львів)
МСК «Харків» (Харків) – «Aurora Team» (Київ)

14 тур. 8 грудня

«Ураган» (Івано-Франківськ) – МСК «Харків» (Харків)
«Aurora Team» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)
«Енергія» (Львів) – «Сокіл» (Хмельницький)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «SkyUp Futsal» (Київ)
«ХІТ» (Київ) – «in.IT» (Львів)

15 тур. 27 грудня 

«ХІТ» (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«in.IT» (Львів) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«SkyUp Futsal» (Київ) – «Енергія» (Львів)
«Рятувальник» (Ромни) – МСК «Харків» (Харків)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Aurora Team» (Київ)

16 тур. 9 січня 

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Рятувальник» (Ромни)
МСК «Харків» (Харків) – «Сокіл» (Хмельницький)
«Aurora Team» (Київ) – «SkyUp Futsal» (Київ)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «ХІТ» (Київ)
«in.IT» (Львів) – «Енергія» (Львів)

17 тур. 13 січня 

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«ХІТ» (Київ) – «Енергія» (Львів)
«in.IT» (Львів) – «Aurora Team» (Київ)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Рятувальник» (Ромни)
«SkyUp Futsal» (Київ) – МСК «Харків» (Харків)

18 тур. 20 січня 

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Сокіл» (Хмельницький)
«Рятувальник» (Ромни) – «SkyUp Futsal» (Київ)
МСК «Харків» (Харків) – «in.IT» (Львів)
«Енергія» (Львів) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«Aurora Team» (Київ) – «ХІТ» (Київ)

19 тур. 27 січня

«Енергія» (Львів) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Aurora Team» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
МСК «Харків» (Харків) – «ХІТ» (Київ)
«Рятувальник» (Ромни) – «in.IT» (Львів)
«Сокіл» (Хмельницький) – «SkyUp Futsal» (Київ)

20 тур. 3 лютого  

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «SkyUp Futsal» (Київ)
«in.IT» (Львів) – «Сокіл» (Хмельницький)
«ХІТ» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – МСК «Харків» (Харків)
«Енергія» (Львів) – «Aurora Team» (Київ)

21 тур. 10 лютого 

«Aurora Team» (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
МСК «Харків» (Харків) – «Енергія» (Львів)
«Рятувальник» (Ромни) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«Сокіл» (Хмельницький) – «ХІТ» (Київ)
«SkyUp Futsal» (Київ) – «in.IT» (Львів)

22 тур. 17 лютого 

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «in.IT» (Львів)
«ХІТ» (Київ) – «SkyUp Futsal» (Київ)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Сокіл» (Хмельницький)
«Енергія» (Львів) – «Рятувальник» (Ромни)
«Aurora Team» (Київ) – МСК «Харків» (Харків)

23 тур. 2 березня 

МСК «Харків» (Харків) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Рятувальник» (Ромни) – «Aurora Team» (Київ)
«Сокіл» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів)
«SkyUp Futsal» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«in.IT» (Львів) – «ХІТ» (Київ)

24 тур. 16 березня 

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ХІТ» (Київ)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «in.IT» (Львів)
«Енергія» (Львів) – «SkyUp Futsal» (Київ)
МСК «Харків» (Харків) – «Рятувальник» (Ромни)
«Aurora Team» (Київ) – «Сокіл» (Хмельницький)

25 тур. 23 березня 

«Рятувальник» (Ромни) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«Сокіл» (Хмельницький) – МСК «Харків» (Харків)
«SkyUp Futsal» (Київ) – «Aurora Team» (Київ)
«ХІТ» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«Енергія» (Львів) – «in.IT» (Львів)

26 тур. 3 квітня

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«Енергія» (Львів) – «ХІТ» (Київ)
«Aurora Team» (Київ) – «in.IT» (Львів)
«Рятувальник» (Ромни) – «Сокіл» (Хмельницький)
МСК «Харків» (Харків) – «SkyUp Futsal» (Київ)

27 тур. 22 квітня

«Сокіл» (Хмельницький) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
«SkyUp Futsal» (Київ) – «Рятувальник» (Ромни)
«in.IT» (Львів) – МСК «Харків» (Харків)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Енергія» (Львів)
«ХІТ» (Київ) – «Aurora Team» (Київ)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ