«Сокіл» у напруженому двобою поступився «Урагану»

0
556

В грі першого кола в Хмельницькому, яка залишається недограною, Максим Павленко дещо здивував зі стартовим квартетом, яким була не звична четвірка на чолі з Шотурмою, а та четвірка, яка у переважній більшості ігор «Урагану» виходить на майданчик другою – це брати Грицини з партнерами. В тій грі це спрацювало, і вже на першій хвилині франківці повели в рахунку. Керманич «Урагану» в звітній грі вирішив продублювати той свій тактичний хід, і з братами Грицинами на паркет вийшли Масевич і Британ. Роман Ковальчик залишився вірним собі, і у «Сокола» гру розпочав квартет на чолі з капітаном команди Андрієм Хамдамовим.

«Сокіл» розпочав гру з пресингу, чим позбавив суперника вільного контролю м’яча і можливості стартового тиску. Після двох хвилин гри відбулася синхронна зміна четвірок, і на 3-й хвилині перший небезпечний удар по воротах – від Фаренюка поруч зі штангою. Разом з цим почалися і підключення Савенка до атак. Воротаря «Урагану» вперше наші гравці перевірили на 6-й хвилині, коли після удару Абзалова він намертво забрав м’яч.

Проблемою для «Сокола» з ходом гри стали фоли, яких у нашої команди вже на восьмій хвилині стало чотири, і не всі вони були виправданими. Тому гучно з лави запасних можна було чути від Романа Ковальчика: «Без фола!», тим більше, що суперники за будь-якої можливості і контакту поглядали в бік арбітрів, очікуючи на свисток. На 11-й хвилині реально гольовий момент у «Сокола»: Хамдамов на лівому фланзі обіграв двох суперників, зробив передачу на Бабака, той пробив поміж ніг Савенку, але від його ноги м’яч викотився на кутовий. А от за хвилину на кутовому «Урагану» Бабак не завадив Андрію Британу пробити по воротах метрів з дев’яти, і рахунок в грі змінився на 1:0.

Гра понеслася на зустрічних курсах, чимало було ударів і підключень Шевченка та Савенка, поки на 17-й хвилині Назар Швед один в один не розібрався з Гуцуляком, пробив, і господарі збільшили свою перевагу до двох м’ячів. У воротах «Сокола» з’явився Ярослав Кожуховський, але головне – за хвилину Первєєв вийшов сама на сам з Савенком, обіграти його не вдалося, втім пройшла передача на Миколу Сохорука, який з двох метрів вразив порожні ворота. А на останній хвилині тайму Чижик справа зі штрафного пробив в напрямку воріт, і м’яч від ноги Костянтина Абзалова опинився в куті воріт. Перший тайм – 2:2.

Другий тайм завзятіше розпочали «ураганівці», і «Сокіл» більше розраховував на контратаки. Гра тривала без моментів, поки на 27-й хвилині Шотурма ударом з дуги не поцілив у штангу. Певну небезпеку несли підключення Савенка, і за рахунок цього «Ураган» більше володів м’ячем. Чергове підключення Савенка дозволило «Урагану» провести на 34-й хвилині комбінацію, яку завершив Петро Шотурма. За дві хвилини широкий розіграш ауту «Урагану» дозволив Ігорю Корсуну вразити ворота ударом з семи метрів. Роман Ковальчик взяв тайм-аут, після якого Кожуховський став грати п’ятим польовим гравцем.

«Сокіл» чимало і різноманітно атакував, але гостроти не було, а за 3.18 до фінальної сирени у нашої команди стало п’ять фолів. На 38-й хвилині Шотурма пробив здалеку, і м’яч від поперечини опустився за лінією воріт. За хвилину шостий фол у «Сокола», 10 метрів бив Шотурма і пробив повз ворота.

За тиждень в 19-му турі «Сокіл» зіграє зі «SkyUp Futsal», ця гра відбудеться 28 січня у Здолбунові.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ