«Сокіл» швидко пропустив, пізно забив і програв вдома «CLUST-у»

0
453

Пропущена гра ще з 11-го туру проти представника групи «Центр» київського «CLUST-у», яка мала відбутися 3-го грудня, жахливо розпочалася для нашої команди: вже на 18-й секунді м’яч опинився у воротах Бабенка. Хмельничани припустилися позиційної помилки, Владислав Моспан опинився один проти нашого воротаря і зміг його переграти.

Пропустити першим в грі з командою, козирем якої є гра на контратаках, це був найгірший варіант розвитку подій на початку гри, і гості надалі почували себе дуже впевнено. На п’ятій хвилині ще одна атака киян ледь не призвела до другого голу: Моспан п’ятою переправив м’яч в напрямку воріт, той влучив у штангу і покотився по лінії воріт. Бабенко встиг зорієнтуватися і таки завадив м’ячу повністю перетнути лінію. Втім, другого голу «Сокіл» не уникнув: контратака гостей «три в три» завершилася результативним ударом Моспана, який оформив дубль.

Перевага в два м’ячі дозволила «CLUST-у» повністю зосередитися на грі від захисту, який був дуже гнучким, щільним і мобільним. «Соколу» доводилося розраховувати на удари з дальньої та середньої відстані, але переважна їхня більшість блокувалася. Були ще підключення Шевченка, який після другого голу замінив Бабенка. Двічі Сергій намагався вразити ворота ударами метрів з 15-ти, але обидва рази надійно грав Гуйван.

По перерві малюнок гри абсолютно не змінився. Роман Ковальчик дещо змінив склади четвірок, але за підключень Шевченка вони обидві володіли м’ячем набагато більше суперника. А от з гольовими моментами у нашої команди так і залишалося складно. Як і раніше, удари в більшості блокувалися, а витиснути щось з того мінімуму, який був, «Соколу» так не вдавалося. Свій момент змарнував Орган, який не влучив по м’ячу з меж штрафного майданчика після прострілу справа. «CLUST» же на 33-й хвилині забив фактично з нічого. Андрій Мельник після кутового одразу пробити не зміг, однак зберіг м’яч в себе, розвернув Абзалова і пробив в ближній кут – Шевченко не виручив.

В заключні п’ять хвилин м’яч майже не полишав половину «CLUST-у», але свій гол «Сокіл» забив вже запізно. На останній хвилині Абзалов виграв боротьбу у Сергія Чеберяка, зробив ідеальну передачу вправо на Шевченка, і Сергій ударом з дуги в падінні не схибив. На більше і на порятунок часу у «Сокола» вже не залишалося.

Наступна гра у «Сокола» за календарем має відбутися 17 лютого, це домашня гра з «Кардиналом-Рівнестандарт». Але з її проведенням є невизначеність: зі складу рівнян п’ятеро гравців викликані до юнацької збірної України, яка наступного тижня зіграє дві гри в Угорщині, і через це «кардиналівці» мають право на перенос. Якщо вони ним скористаються, то дата проведення гри буде визначена пізніше.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ