«Сокіл» приїхав до Чехії і вже провів тренування в Хрудімі

0
2875

В ніч з середи на четвер делегація хмельницького «Сокола» знову була в дорозі. Після двогодинної екскурсії гравців по Брюсселю (цього, звичайно, замало, щоб розгледіти одне з найпривабливіших туристичних міст Європи, але все ж таки дещо можна встигнути побачити) фірмовий автобус «Сокола» взяв курс на Чехію.

Близько 10-ї години ранку «Сокіл» вже був на місці свого дислокування в Хрудімі, але через брак часу треба було одразу ж вирушати до спорткомплекса «Sportovní hala Města Chrudim», де на 11.30 у команди було заплановане тренування.

За словами головного тренера «Сокола» Романа Ковальчика, на меті в цьому тренуванні ставилися функціональне відновлення організму футболістів після двох ігор в Бельгії та тривалої подорожі, награвання техніко-тактичних моментів, які будуть втілюватися в двох іграх з «Нейжбахом» та «ЕРА-ПАКом». Окрім того, гравцям потрібно було відчути паркет та атмосферу спорткомплексу, де відбудуться обидва поєдинки.

До вашої уваги кілька фотомиттєвостей з тренування «Сокола» в Хрудімі.

Нагадаємо, що матч «Сокола» проти «Нейжбаха» відбудеться 16 серпня о 20.00 за місцевим часом, а стартовий свисток гри «ЕРА-ПАК» – «Сокіл» пролунає о 17.00 середньоєвропейського часу. До речі, вхід на обидва матчі «Сокола» безкоштовним не буде, а вартість квитка 50 чеських крон, це приблизно 2 євро.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ