«Сокіл» провів корисний спаринг з «Helpix-ом»

0
699
Владислав Первєєв
Владислав Первєєв

Тільки-но стало відомим про перенесення гри «Сокола» в п’ятому турі чемпіонату України з «Кардиналом-Рівнестандарт», перед тренерським штабом нашої команди виникло питання про якусь заміну цій грі заради підтримки ігрового тонусу гравців. І на допомогу в цьому питанні прийшла команда «Helpix», давній спаринг-партнер «Сокола», тим більш, що і у одного з провідних колективів аматорського футзалу Хмельницького цими вихідними немає гри в місцевих змаганнях. Тому користь від гри була обопільною, і цього разу вона за обопільною домовленістю проходила в форматі два тайми по 35 хвилин «брудного» часу.

З незначною перевагою «Сокола» пройшли стартові хвилини, але атаки не були вкрай небезпечними для воріт суперника. За планом Романа Ковальчика його команда грала в три четвірки, і цікаво, що в третій в якості польового гравця виходив воротар Сергій Шевченко. Рахунок же в грі відкрив «Helpix» на 18-й хвилині після дальнього удару, з яким не впорався Хібовський. Невдовзі Шевченко грав вже в якості воротаря, що не завадило йому дальнім ударом поцілити у поперечину. За пару хвилин вже Бабак пробив в стійку, але друга хвиля атаки дозволила Костянтину Абзалову дальнім ударом зрівняти рахунок. Рівним він був хвилину: «Helpix» результативно розіграв кутовий і вдруге в грі повів в рахунку. Цей м’яч до перерви «Сокіл» встиг відіграти завдяки потужному удару Владислава Первєєва від лівої бровки.

Другий тайм Роман Ковальчик присвятив награванню дій команди в грі «5 на 4», і на 39-й хвилині Первєєв ударом з 10-ти метрів вперше в грі вивів «Сокіл» вперед. «Helpix» знову продемонстрував, що працює над стандартами, і Кручек після розіграшу кутового поновив рівновагу. Але за хвилину ініціативу на себе взяв Первєєв і дальнім ударом в дев’ятку повернув рахунок на користь «Сокола». У «Helpix-а», тим часом, на видноті був Кручек, який з дуги на 53-й хвилині вразив верхній кут воріт.

«Соколу» потрібно було додавати, і на 56-й хвилині своє слово сказав Андрій Хамдамов: м’яч після його удару справа влетів у ворота під самісіньку штангу. І знову у «Helpix-а» на виду був Кручек, який протягом хвилини не тільки зрівняв рахунок, але й вивів свою команду вперед точним ударом по порожнім воротам. Грати залишалося більше трьох хвилин, і цього часу «Соколу» вистачило, щоб відігратися: на передостанній хвилині відзначився Абзалов.

Наступного тижня «Сокіл» продовжить тренувальний процес, який буде спрямований до домашньої гри шостого туру, в якій наша команда зіграє з львівською «Енергією».

15 жовтня. Товариський матч

«Сокіл» – «Helpix» – 6:6 (2:2)

«Сокіл»: Бабенко (1-14,36-50, Житніковський, 14-24, Шевченко, 24-35,50-70) – Хамдамов, Абзалов, Бабак, Орган – Гуцуляк, Первєєв, Сохорук, Майдан – Хібовський, Бернада, Ростківський, Шевченко (Бабенко)

Голи у «Сокола»: Костянтин Абзалов, 28,69, Владислав Первєєв, 35,39,46, Андрій Хамдамов, 56

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ