«СОКІЛ» прорвало: шість забитих м’ячів і перемога над «ДЕ ТРЕЙДИНГом»

0
339

Вперше цього сезону в одній з команд Екстра-ліги на майданчик вийшли одразу чотири легіонери. Буквально напередодні «ДЕ ТРЕЙДИНГ» заявив Барбозу Леонардо, який разом з Жуніньо, Родрігіньо та Жаном Карлосом був внесений до заявки на гру з «Соколом». В свою чергу, до цієї гри медичному персоналу нашої команди вдалося «підняти» Кирило-Іллю Бабака та Артура Подлюка. Не варто було від обох очікувати, що вони зможуть видати свій максимум, однак навіть їхня поява в заявці вже була для підопічних Романа Ковальчика позитивним моментом.

Відсутність ігрової практики давала взнаки в діях Бабака, але це не випадало з тієї загальної картини, в якій «Сокіл» далеко не одразу увійшов у гру, і на 4-й хвилині гості ледь цим не скористалися. Родрігіньо опинився наодинці з Бабенком, пробив, і воротар «Сокола» рухом плеча не дозволив м’ячу опинитися в сітці. Наша команда продовжувала грати з великим браком, і дальній удар Донця в дев’ятку, який відбив Кравець, був поодиноким. На 9-й хвилині «ДЕ ТРЕЙДИНГ» знову був неймовірно близьким до голу: Леонардо після прострілу справа замикав передачу з метра, але Бабенко сів на шпагат і примудрився відбити цей дуже складний м’яч.

Лише після середини тайму «Сокіл» почав свої атакуючі дії, пішли чимало стандартів біля воріт Кравця, і після одного з них, на 11-й хвилині, рахунок був відкритим: Олег Гуцуляк відгукнувся на передачу Первєєва з кутового і переправив м’яч за призначенням. Ніби гирі впали з ніг гравців «Сокола», і на 15-й хвилині їм вдалося створити без перебільшення шедевральний гол: Первєєв зробив передачу на Гуцуляка, який діяв на позиції «стовпа», далі була передача п’ятою від Гуцуляка на Данилюка – простріл уздовж воріт, на який вже встиг відгукнутися Первєєв. Це було вже 2:0, а за хвилину «Сокіл» був попереду вже в три м’ячі. І знову все вийшло ефектно: Хамдамов після ривка правим флангом посадив на п’яту точку Родрігіньо, прострілив на вільного Донця, і Єгор ударом в дотик розстріляв ворота – є перший гол Донця в матчах чемпіонату України! До перерви «Сокіл» міг забивати і вчетверте, але удар Гуцуляка прийняла на себе штанга.

В перерві підопічні Олександра Хурсова недовго перебували в роздягальні, і вже на майданчику головний тренер гостей про щось серйозно розмовляв з досвідченими гравцями з першої четвірки. Як виявилося, недарма, і вже на 9-й секунді другого тайму «ДЕ ТРЕЙДИНГ» один м’яч відіграв, коли відзначився Віталій Дзюба. Це вочевидь суттєво вдарило по нестійким нервам молодих гравців «Сокола», і гра подовгу тривала на половині господарів. В одному з моментів лише за рахунок кількості гравців в штрафному майданчику «Сокіл» не пропустив вдруге. Все, чим нашій команді вдалося відзначитися, так це влучанням Данилюка в штангу після дальнього удару. Загалом же невпевнена гра тривала і надалі, і ще один м’яч у воротах «Сокола» не виглядав випадковим: на 29-й хвилині Юрій Сагайдачний своєчасно відгукнувся на простріл Калукова зліва майже від кутової позначки.

3:2 – інтрига повернулася по повній, і в ці хвилини «Соколу» таки вдалося себе взяти себе в руки. Вперед повів команду той, хто і мав це зробити – її капітан. На 34-й хвилині Андрій Хамдамов на ауті розіграв «двоєчку» з Гуцуляком і низовим ударом «прошив» Кравця. За дві хвилини ще один стандарт, закидання від Первєєва з кутового, удар злету Хамдамова, і м’яч влетів в кут воріт.

Якийсь час Олександр Хурсов вагався з грою з п’ятим, і тільки за 3.44 до сирени після тайм-ауту Дзюба став вибігати на майданчик у воротарській футболці. Гра «5 на 4» у «ДЕ ТРЕЙДИНГа» не пішла, і один тільки Сохорук мав дві нагоді вразити ворота. Таки зробити це Миколі вдалося лише за пів хвилини до завершення гри потужним ударом метрів з 10-ти по воротам, які безуспішно намагався закрити Сагайдачний.

6:2 – «Сокіл» тільки в 19-му турі здобув свою першу домашню перемогу, додав до свого активу важливі три очки, хоча і залишився в турнірній таблиці останнім. З понеділка команда починає готуватися до наступної гри, вона буде 19 лютого на виїзді в Харкові проти «Viva Cup».