«Сокіл», програвши в Києві «Aurora Team», зазнав першої поразки в чемпіонаті

0
2249

Сусідство в турнірній таблиці та різниця всього в одне набране очко додавало протистоянню «Сокола» та «Aurora Team», яке було в Києві в рамках шостого туру чемпіонату України, надзвичайної напруги. Очки, які розігрувалися в грі, були дуже важливими, і те, кому вони дістануться, вагомим чином впливало на подальшу долю суперників в боротьбі за високі місця, а саме такі цілі стоять як перед підопічними Романа Ковальчика, так і перед новачком Екстра-ліги.

Господарі одразу почали застосовувати пресинг, і «Соколу» було складно з розвитком атак. Тому перших активних дій хмельничан довелося чекати до п’ятої хвилини, коли спочатку Токар пробив з 10-ти метрів у воротаря, а згодом Первєєв при виході сам на сам вище воріт. На таке кияни відповіли за хвилину неточним ударом Семенченка. Такий перебіг подій показав, що моментів багато не буде, і важливою буде їхня реалізація.

На 12-й хвилині у господарів з цим все склалося. Бессалов, отримавши пас від Школьного, з правого флангу витягнув на себе Кожуховського, зробив передачу вліво на вільного Владислава Завертаного і той, пробиваючи по воротах, не схибив. «Сокіл» намагався відповісти одразу, провів кілька атак, яким не вистачало завершального удару. Роман Ковальчик на це відреагував тайм-аутом на 14-й хвилині, протягом якого потрібно було вносити корективи. Гра пішла на одній, господарській половині, і дуже небезпечними були удари Гуцуляка та Бабака. «Aurora Team» завдяки Гуйвану змогла вистояти, і на своєму м’ячі вже Євген Задорожний змушений був брати хвилину.

Гра поновилася, і одразу момент у киян: після дальнього удару справа Семенченка м’яч влучив у дальню штангу. Ближче до завершення першого тайму «Сокіл» мав три стандарти біля володінь Гуйвана, але прицільного удару в площину воріт так і не було.

Початок другого тайму – боротьба по всьому майданчику, де ніхто не хотів поступатися і прагнув заволодіти ініціативою. «Сокіл» грав на максимальних швидкостях, господарі зробили ставку на стандарти та контратаки, і на 29-й хвилині подвоїли свою перевагу. Семенченко після ривка по центру зробив передачу вправо на Арсенія Гурєєва, і той низовим ударом вразив дальній кут.

Далі для «Сокола» гірше: Гуцуляк у відповідь на провокацію Школьного вдарив суперника ногою і побачив перед собою червону картку. Господарі отримали дві хвилини більшості, а Кожуховського одразу ж змінив Шевченко. В меншості «Сокіл» відіграв дуже холоднокровно, нічого не дозволив створити, коли ж склади стали рівними, Абзалов мав нагоду відіграти один м’яч, але метрів з семи пробив вище воріт.

На 31-й хвилині Роман Ковальчик взяв тайм-аут, після якого «Сокіл» почав грати з підключеннями Шевченка до атак. З ударами було складно, тому за 6 хвилин до фінальної сирени вже Хамдамов почав грати у воротарській футболці. На жаль, помилка призвела до втрати м’яча, і Владислав Моспан ударом через весь майданчик вразив порожні ворота.

В заключні хвилини мова йшла вже лише про гол престижу, і «Сокіл» без голу з майданчика не пішов. За секунду до сирени Владислав Первєєв дальнім ударом таки змусив Гуйвана капітулювати.

Наступну гру в Екстра-лізі «Сокіл» проведе в Хмельницькому. 21 жовтня підопічні Романа Ковальчика прийматимуть МСК «Харків».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ