«Сокіл» програв в Сумах «Рятувальнику»

0
373

Гра п’ятого туру четвертого етапу, заключного в регулярному чемпіонаті турнірне значення мала тільки для господарів майданчику, «Рятувальника» з Ромен, в той час як «Сокіл» всі свої справи з місцем в плей-офф вже закрив, тому Роман Ковальчик мав можливість для певних експериментів, пов’язаних з майбутніми іграми в Кубку України та безпосередньо в плей-офф. Саме через це зі старту на останньому рубежі грав Богдан Бабенко, а сама команда, за планом головного тренера, збиралася вагому частину ігрового часу відвести під гру з підключеннями голкіпера до атак.

Втім, гра розпочалася з атак господарів, і вже на першій хвилині Бабенко відбив дальній удар Гайвана під поперечину. «Сокіл» на це відповів позиційною атакою, яку ударом з меж штрафного майданчика завершував Бабак, але Сіріцький неймовірним чином в шпагаті відбив м’яч з кута воріт. І надалі гра йшла в обопільних атаках, і на шостій хвилині «Рятувальник» відкрив рахунок. Кончаков справа від бровки пробив в дальню штангу, м’яч відскочив до Андрія Дроги, який спрямував м’яча під поперечину. На 10-й хвилині Кончаков міг забивати вже сам, але після прострілу з ауту влучив у штангу. В наступній атаці, яку розпочав Сіріцький, «рятувальники» досягли свого, коли Владислав Курило ударом метрів з трьох не залишив шансів Бабенку. Тайм-аут від Романа Ковальчика, після якого Бабенко почав підключатися до атак…

Кілька атак при грі «5 на 4» провела наша команда, але м’яч після ударів летів повз ворота. У «Сокола» змінювалися четвірки, напрямки атак, але завершального, точного удару так і не було. Це стосується і дальнього удару Первєєва на 18-й хвилині, після якого м’яч влучив у каркас воріт. За хвилину Хамдамов пробив здалеку, рикошет від спини Бабенка, і м’яч знову полетів в сантиметрах від воріт. За цей час господарі зуміли провести лише одну контратаку: Завгородній пробив поруч з воротами. Тайм завершився атаками «Сокола», але рахунок 2:0 так і не змінився.

В другому таймі у «Сокола» відбулася планова заміна: Шевченко замість Бабенка, і за першої ліпшої нагоди вже Сергій бігав в атаки. На 23-й хвилині він міг забивати, але не замкнув штангу після передачі Первєєва. За хвилину ж Олег Виставной скористався можливістю пробити по порожнім воротам і влучив в них. Попри це, «Сокіл» продовжував дотримуватися обраної тактики, багато володів м’ячем і атакував. З контролем м’яча було все гаразд, а от точні удари залишалися проблемою.

В такому руслі гра і перейшла в свій ендшпіль. Ще одна помилка коштувала «Соколу» ще одного пропущеного м’яча і в підсумки поразки 0:4.

В середу, 5 квітня, у нашої команди гра-відповідь 1/8 Кубку України проти «CLUST-у», а 7 квітня – заключна гра регулярного чемпіонату, в Рівному проти «Кардиналу-Рівнестандарт».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ