«Сокіл» програв «Моноліту-Viva Cup» і вибув з Кубку України

0
1249

Цього сезону це вже для головного тренера «Сокола» Романа Ковальчика стало звичним: ледь не перед кожним матчем він стикається з кадровими проблемами. Але і це є складовою тренерської професії. Ось-ось, здається, тобі вдалося застабілізувати ігрові зв’язки, але починається тижневий цикл підготовки до наступної гри, як в тебе через якусь причину випадає якийсь гравець. Ті кілька днів, які були для підготовки до кубкової гри-відповіді в Харкові, виключенням не стали. Гра на зовні цілком стандартному, а в реалії специфічному покритті в Сєвєродонецьку не пройшла для «Сокола» без наслідків. В понеділок виявилося, що є пошкодження у Владислава Пєрвєєва та Вадима Данилюка, і якщо з першим обстеження показало, що в Харків Владислав не поїде, то Вадим все ж таки вирушив до столиці Слобожанщини, проте чи вийде він на майданчик, мало вирішитися тільки безпосередньо перед грою. Тож, Роману Ковальчику довелося протягом кількох днів підготовки до гри з «Монолітом-Viva Cup» вносити зміни в обидві четвірки, і награвати такі їхні варіанти, в яких вони цього сезону ще жодного разу не грали. В решті решт, перед грою зі стану «Сокола» була приємна новина – Данилюк підтвердив, що він грати готовий.

Суперники одразу ж почали рішуче: на майданчику було багато боротьби, підкатів, жорстких протистоянь. «Сокіл» на 1-й хвилині отримав право на штрафний, але після його розіграшу справа до воротаря не дійшла. Господарі відповіли ударом Овсяннікова на 4-й хвилині – м’яч пролетів над поперечиною. За дві хвилини той же Овсянніков спрямував м’яча під поперечину, і Бабенко в стрибку перевів його на кутовий. Обмін атаками голом завершився на 9-й хвилині, коли Артем Головень пробив з середньої дистанції, і після невеличкого рикошету від Абзалова м’яч опинився в сітці.

«Сокіл» з відповіддю не забарився: за дві хвилини багатоходівку з-меж штрафного технічним ударом завершив Кирило-Ілля Бабак. Ще через дві хвилини Сохорук мав можливість виводити нашу команду вперед, але головою з дуги пробив поруч зі штангою.

Харків’яни ситуацію на свою користь повернули на 14-й хвилині. Після кутового Дмитро Бондар потужно пробив, знову рикошет, цього разу від Хамдамова, і рахунок змінився. Пройшла ще хвилина, як Моспан з пів майданчика втік на побачення з Бабенком і переграв його. Роман Ковальчик вирішив замінити Богдана, і на майданчик вийшов Сергій Шевченко. Він «сухим» був менше хвилини – це вже Овсянніков виграв дуель у нашого воротаря.

Після такої жахливої трьоххвилинки треба було повертатися в гру. «Сокіл» заграв гостріше, і на 19-й хвилині Гуцуляк втратив нагоду відіграти один м’яч, але з дуги пробив низом і влучив у Положія. Кінцівка тайму також пройшла в атаках хмельничан, але рахунок не змінився.

Перші хвилини другого тайму були за господарями, які завдали по воротах Шевченка кілька дальніх ударів – Сергій в цих епізодах відіграв впевнено. «Соколу» ніяк не вдавалося перевести гру ближче до володінь Положія, який був без роботи, тож гол «Моноліту-Viva Cup», який дальнім ударом забив В’ячеслав Чуднов, був по грі.

Тільки в цей момент Роман Ковальчик відправив Шевченка в атаку, але втрата м’яча на своїй половині дозволила Чуднову вразити порожні ворота. Шість м’ячів – це було стільки, скільки «Сокіл» забив в першій грі, і щоб довести гру-відповідь до серії пенальті, хмельничанам треба було забивати чотири. Але те, що ніяких пенальті не буде, стало очевидним дуже швидко, коли порожні ворота вразив Ілля Терентьєв. І це було ще не все – за хвилину дубль оформив Головень ударом з меж штрафного майданчика, і в цей момент у нас в воротах знову був Бабенко.

Хто пройде в чвертьфінал, це вже було вирішеним, мова йшла лише про остаточний рахунок. Часу, щоб його змінити, в обох команд було ще більше 10-ти хвилин. М’яч довгий час не знаходив шляхів у ворота, аж до 36-й хвилини, коли Подлюк дотепно переграв захисника, а потім низовим ударом пробив воротаря. Це ще був не останній гол в грі, і остаточний рахунок 9:2 за кілька секунд до сирени встановив Антон Масленніков.

За тиждень у «Сокола» гра в Житомирі, яка і вирішить, чи здобуде наша команда собі місце в плей-офф, і для цього нам потрібна в грі з «ІнБевом» тільки перемога.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ