«Сокіл» презентував нову ігрову форму

0
4193

У вівторок, 6 серпня, гравці хмельницького «Соколу» отримали нову ігрову форму, в якій команда гратиме у всеукраїнських змаганнях протягом наступного сезону.

Як і в попередні роки, футболісти «Сокола» будуть грати в екіпіровці відомого світового виробника Nike. Основний колір ігрової форми – малиновий, колір резервних комплектів ігрової форми – чорний та помаранчевий.

Вся нова ігрова форма «Сокола» з колекції 2019 року, а ігрові футболки вироблені зі 100% поліестеру із застосуванням технології DRI-FIT. Завдяки їй волога і піт не затримаються на тілі спортсмена підчас спортивних змагань, а будуть вбиратися спеціальними волокнами і виводитися на зовнішній шар.

Андрій Хамдамов
Андрій Хамдамов
Артур Подлюк
Артур Подлюк
Сергій Шевченко
Сергій Шевченко

Відчути всі переваги нової ігрової форми гравці «Сокола» зможуть на наступному тижні підчас товариських матчів в Бельгії та Чехії. Нагадаємо, що 12-13 серпня «Сокіл» в бельгійському місті Галле зіграє два товариських поєдинки з клубом «Галле-Гоойк», п’ятиразовим чемпіоном Бельгії та учасником Ліги чемпіонів, а 16-17 серпня в чеському місті Хрудім на команду Романа Ковальчика очікують два спаринги з легендарним чеським клубом «ЕРА-ПАК».

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ