«Сокіл» після 16-ти хвилин поступається «Урагану». Догравати будемо пізніше

0
837

Вже зі стартового свистка в грі 9-го туру чемпіонату України, яка відбувалася в Хмельницькому, між головними тренерами «Сокола» Романом Ковальчиком та «Урагану» Максимом Павленком почалися тактичні ігри. Якщо у всіх попередніх іграх франківців зі старту розпочинала перша ударна четвірка на чолі з Ігорем Корсуном, то в звітній грі керманич «ураганівців» вирішив розпочати гру другим квартетом, в якому разом з братами Грицинами діяли Станіслав Моспан та Мар’ян Масевич, який, до речі, в попередній грі «Урагану» проти «Кардиналу-Рівне» взагалі не приймав участі. Роман же Ковальчик вирішив не відходити від звичного, у «Сокола» гру розпочала перша четвірка, а от у ворота після двоматчевої перерви повернувся Ярослав Кожуховський.

Потужний початок вже є звичним для «Урагану», і на першій хвилині, а, точніше, на 36-й секунді, рахунок в грі був відкритим. Це Микола Грицина нав’язав боротьбу хмельничанам у штрафному майданчику, м’яч відлетів до неприкритого Станіслава Моспана, який вразив порожні ворота. Гості більше володіли м’ячем і за рахунок дальніх ударів та стандартів тримали захист «Сокола» в напрузі. Кожуховський був постійно в грі, але і певною мірою нервував, що було помітним при його підключеннях до атак.

Гра йшла не за планом господарів, тому на 7-й хвилині Роман Ковальчик змушений був брати тайм-аут. Лише після цього у «Сокола» почав триматися м’яч, стало більше гри на половині «Урагану», але Савенко так і залишався без серйозної роботи. А на 13-й хвилині саме він розпочав ту комбінацію, після якої рахунок виріс до 2:0. Прийнявши м’яч від воротаря, Михайло Грицина в дотик закинув м’яч в штрафний майданчик на свого брата, який, випередивши Кожуховського, головою спрямував м’яча до сітки.

Одразу у «Сокола» у воротах з’явився Сергій Шевченко, і господарям вдалося створити першу реальну небезпеку. Данилюк від середини майданчика зробив в штрафний майданчик передачу на Сохорука, той по-хокейному підставив ногу – є перший сейв Савенка, який перевів м’яч на кутовий.

За 3.49 до перерви м’яч від господарів залишив межи майданчика, саме в цей момент надійшла інформація про повітряну тривогу, і команди були змушені вирушити в укриття.

Після двогодинного очікування завершення повітряної тривоги, яка так і не завершилася, на нараді за участю представників команд було прийняте рішення гру не продовжувати. Дата її догравання буде визначена пізніше.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ