«Сокіл» не зміг забити «Урагану» і програв

0
535

До гри восьмого туру чемпіонату України в Хмельницькому, де «Сокіл» приймав «Ураган», обидві команди підійшли в максимально можливих складах. В нашій команді, як відомо, в процесі відновлення вже певний час знаходяться Богдан Бабенко, Богдан Токар та Вадим Данилюк, тому їх поява в грі і не очікувалася. Франківці ж мали склад, яким вони планують грати за одинадцять днів в елітному раунді в Лізі чемпіонів, і до нього, скоріше за все, згодом приєднається Ігор Корсун, який зазнав травми під час лігочемпіонівських ігор основного раунду в Румунії.

І збірники «Урагану» одразу сказали своє вагоме слово: перша ж атака гостей, Фаренюк прийняв м’яч на стовпа, скинув його під удар Микитюку, і Микола сильним низовим ударом вразив дальній кут воріт.

Приголомшливий початок для «Сокола», але хмельничани спокійно пережили цю неприємність і почали шукати свої шанси в атаках. Гості дуже щільно захищалися, і спроби дальніх ударів гравців «Сокола», як правило, накривалися. Лише на 8-й хвилині після кутового Бабак відгукнувся на закидання, в один дотик пробив, але м’яч влучив у поперечину.

Пройшло ще дві хвилини, і «Ураган» подвоїв свою перевагу. Цього разу після позиційної атаки гостей Назар Швед несильно пробив з-під Первєєва, і Шевченко не зміг врятувати свою команду. Це нічого не змінило в малюнку гри, і в решту 10 хвилин тайму «Ураган» мав тільки одну нагоду змінити рахунок, але перша четвірка не змогла довести перспективний стандарт до точного удару. Аналогічний момент був і «Сокола», втім Бабак, пробиваючи по воротам, влучив у Фаренюка.

По перерві «Сокіл» міцно затиснув франківців до воріт, і тут вже почав сяяти своїми сейвами Юрій Савенко. Протягом кількох секунд він потягнув три небезпечних удари від Первєєва, Хамдамова та Бабака. І надалі «Сокіл» за рахунок підключень Шевченка присаджував гостей до їхніх воріт, було чимало ударів, але Савенко в другому таймі творив дива. Найближчим до того, щоб його таки пробити, був Бабак, але воротар гостей впорався спочатку з ударом нашого гравця, а потім і з добиванням.

В заключні чотири хвилин після тайм-ауту Романа Ковальчика «Сокіл» повністю закрив франківців на їхній половині, але Савенко був в цей день неперевершеним і непробивним. Тому для «Сокола» і 0:2.

Наступна гра у «Сокола» вже невдовзі, 16 листопада підопічні Романа Ковальчика в пропущеній грі з шостого туру прийматимуть львівську «Енергію».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ