«Сокіл» не втримав перевагу в два м’ячі і програв МСК «Харків»

0
579

Майже 50 днів «Сокіл» через різні причини не грав матчі чемпіонату України. От і в неділю зранку, коли над всією Україною пролунала повітряна тривога, були побоювання щодо проведення гри в Сумах 14-го туру Екстра-ліги, в якій суперником підопічних Романа Ковальчика був МСК «Харків». Однак, згодом все розпочалося за розкладом.

Перший удар в ствір воріт «Харкова» був за нашим воротарем Сергієм Шевченком, який пробив здалеку, і «Сокіл» заробив аут. Після нього рахунок і був відкритий – після удару Первєєва відзначився Андрій Хамдамов, який переправив м’яча до сітки. За хвилину він знову там опинився: Бабак з дуги влучив у штангу, але м’яч відскочив у Тараса Рибака, від якого і закотився за лінію воріт. Головний тренер «Харкова» Денис Овсянніков одразу взяв тайм-аут…

Господарі майданчика після нього активізувалися, втім, на 5-й хвилині припустилися двох дотиків воротаря. Це був шанс, але Бутов врятував свої ворота після удару Бабака. Харків’яни ж вперше відповіли небезпечно за дві хвилини, коли м’яч після удару Овсяннікова та рикошету влучив у штангу. Наступну небезпеку нейтралізував Шевченко – Сагайдачний бив по воротах з меж штрафного, і наш воротар перевів м’яч на кутовий. А от на 12-й хвилині, коли у господарів пройшла комбінація в дотик перед штрафною, Шевченко був безсилий, і Тарас Рибак реабілітувався за свій автогол.

Гравці «Харкова» вже від початку гри чимало фолили, і на 13-й хвилині в їхньому пасиві стало п’ять порушень. Гра розігналася, пішла на зустрічних курсах, і цим скористалися господарі, у яких на 18-й хвилині ударом з середньої відстані відзначився Владислав Сорокін. Дві різні половини першого тайму, і його підсумок нічия 2:2.

Другий тайм «Сокіл» розпочав з атак, було чимало ударів, але точного серед них бракувало. А от перший стандарт «Харкова» ледь не став голом: на ауті м’яч після рикошету від Первєєва влучив у поперечину. Надалі гра пішла практично без моментів, хоча швидкості були достатньо пристойними. Так тривало до 31-ї хвилини, коли Денис Овсянніков дальнім ударом вразив дев’ятину.

«Сокіл» опинився в ситуації, коли потрібно було відігруватися, і для цього було потрібно взяти м’яч під контроль, а от з ним були проблеми. Шевченко пробував грати п’ятим польовим, але і це не приносило ефект. На початку 36-ї хвилини помилка, і Владислав Васильєв разив порожні ворота.

Тайм-аут від Романа Ковальчика, знову гра з підключеннями Шевченка, але час спливав дуже швидко. «Сокіл» прагнув голу до останнього, але «Харків» таки встояв.

Наступна гра у «Сокола» 30 грудня, коли на своєму майданчику зіграємо з «Кардиналом-Рівнестандарт».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ