«Сокіл» на виїзді всуху переграв «Кардинал-Рівне»

0
2476

По одній кадровій проблемі було в складі суперників по грі четвертого туру чемпіонату України, яка 23 вересня проходила у Рівному. У «Кардиналу-Рівне» був відсутнім воротар Ілля Бакінський, який зазнав травми ще більше місяця тому в грі за Суперкубок України. В складі ж «Сокола» Роман Ковальчик не міг розраховувати на Вадима Данилюка, який отримав пошкодження на одному з тренувань.

Стартові хвилини пройшли в обміні дальніми ударами, але всі вони були повз ворота. Навіть на 3-й хвилині, коли Хамдамов пробивав зліва майже з дуги. Першого ж удару в площину воріт довелося чекати аж до 6-ї хвилини, коли Кравчук пробив зліва, і Кожуховський відбив цей м’яч. Це стало для «Сокола» сигналом для атак у відповідь, але м’яч після ударів Хамдамова та Чижика знову летів повз. І тільки на 9-й хвилині Рафальський вперше по-справжньому вступив в гру, коли відбив низовий удар Первєєва. Гол прийшов невдовзі: Кожуховський швидко вкинув м’яч на Токара, той справа прострілив на дальню, куди своєчасно встиг Микола Сохорук і буквально заніс м’яч до сітки. Олександр Бондар одразу ж попросив тайм-аут…

Казати, що він суттєво вплинув на гру, не доводилося, хіба що господарі стали трохи більше володіти м’ячем. Але і це дозволило рівнянам на 13-й хвилині провести атаку, яка завершилася пострілом Горпинича у штангу, а після добивання м’яч розминувся з воротами. І саме такий перебіг подій змусив вже Романа Ковальчика взяти хвилину.

На жаль, розвернути після цього гру не вдалося, а власні помилки почали призводити до небезпеки біля воріт «Сокола». Добре, що надійно зіграв Кожуховський, коли відбив удар Горпинича, і ще раз добре, що поперечина підстрахувала нашого воротаря після пострілу Волянюка зі штрафного. Кінцівка тайму була нервовою і напруженою. «Сокіл» на 18-й хвилині «сів» на п’ять фолів, господарі прагнули цим скористатися, «шукаючи» шостий фол, але судді на це не повелися, і рахунок 0:1 не змінився.

На початку другого тайму йшла рівна гра з обміном атаками. Гуцуляк перевірив Рафальського низовим ударом – воротар перевів м’яч на кутовий. Тут же Токар пробив з дальньої відстані – м’яч чикнув по поперечині. У відповідь удар Басича зліва – Кожуховський в шпагаті зупинив м’яч. У господарів все частіше на майданчику став з’являтися Волянюк, і рівняни в ці хвилини тримали захист «Сокола» в напрузі.

Ближче до середини тайму гра стала розбиватися на дрібні епізоди і не була цілісною. Побільшало стандартів біля обох воріт, і саме за рахунок них створювалася небезпека. Ситуація постійно була напруженою через рахунок, а змінити його вдалося «Соколу», контратаку якого реалізував на 33-й хвилині Кирило-Ілля Бабак.

За хвилину Горпинич вийшов на майданчик у воротарській футболці, але коли повернувся, Кожуховський зробив вкидання в штрафний майданчик рівнян, Рафальський не втримав м’яч, і Олег Гуцуляк був в потрібному місці в потрібний час – 0:3.

Горпинич продовжував грати «п’ятим», до того ж, на майданчик став виходити і граючий тренер «Кардиналу-Рівне» Бондар. За 4.34 до сирени у «Сокола» знову п’ять фолів, і це ускладнювало гру в захисті. Як же вчасно в цей момент Ярослав Кожуховський спіймав м’яч і по височенній дузі спрямував його у порожні ворота! За 2.50 тайм-аут від Олександра Бондара…

Кінцівка гри пройшла в атаках «кардиналівців», які дуже прагнули змінити рахунок, але все було марним. Перемога «Сокола» 4:0.

Рівно за тиждень на «Сокіл» чекає наступна гра, 30 вересня в Хмельницькому проти львівської «Енергії».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ