«Сокіл» на виїзді переміг київський «SkyUp Futsal»

0
611

В першому колі матч між суперникам, які відкривали програму 10-го туру чемпіонату України, приніс нічийний результат, і це був той підсумок, який не задовольнив обидві команди. Тож, коли київський «SkyUp Futsal» та хмельницький «Сокіл» вийшли один проти одного вже в Києві, кожна команда мала можливість викласти власні аргументи, які б забезпечили їй перевагу після 40-ка хвилин гри.

Тренер киян Тарас Шпичка одразу здивував, коли у господарів розпочала гру номінально третя четвірка. Їй на другій хвилині вдалося заробити штрафний, після якого Тменов пробив повз ворота. За хвилину вже у «авіаторів» перший фол, зі штрафного пробив Токар – Негель в шпагаті відбив м’яч. І згодом перший гольовий момент: Чижик зліва вийшов на Негеля, але не пробив, зробивши передачу вправо на партнера, і вона не дійшла до адресата. На 5-й хвилині дуже близьким був до голу Токар, удар якого прийняла на себе штанга. На 7-й хвилині для «Сокола» все склалося ідеально: Гуцуляк однією передачею відрізав весь захист, Владислав Первєєв вийшов сам на сам з Негелєм і технічно переграв його.

Кияни одразу прагнули відігратися, зі штрафного пробивав Салтанов – Шевченко відбив. Другий гол відбувся, але у ворота «авіаторів»: Богдан Токар так пробив метрів з 11-ти, що Негель не зреагував. Тарас Шпичка одразу взяв тайм-аут. Після нього Негель спробував підключитися до атаки, але Сергій Шевченко перехопив м’яч, побачив порожні ворота, які і вразив з власного штрафного майданчика.

Гра дещо заспокоїлася, а основна небезпека воротам йшла після дальніх ударів. Їх було чимало, найнебезпечніший – на 15-й хвилині, коли Гуцуляк струсонув штангу. На 19-й хвилині неузгодженість в діях Данилюка і Шевченка призвела до того, що Євген Смоловик опинився перед порожніми воротами, рахунок став 1:3 – це і був підсумок першого тайму.

По перерві господарі більше володіли м’ячем, «Сокіл» змушений був розраховувати на контратаки, а ще на стандарти. Були і штрафні, і кутові, але м’яч не летів у ворота. На 30-й хвилині після гри Негеля рукою за межами штрафного майданчика господарі опинилися на п’яти фолах. Це був ще і небезпечний штрафний, але удар Первєєва прийшовся у воротаря. Негель в цей момент отримав пошкодження, і за хвилину у воротах «авіаторів» з’явився Удовиченко.

«Сокіл» недовго був по фолах у плюсах, і на 34-й хвилині порушень в пасиві вже обох команд стало по п’ять. За 4.35 до фінальної сирени Тарас Шпичка взяв тайм-аут, протягом якого Щериця одягнув воротарську футболку і в ній вийшов на майданчик. На 38-й хвилині Первєєва зупинили руками, і це 10-тиметровий. Бив його сам Владислав і вразив нижній кут воріт. Господарі продовжували грати з п’ятим, і на 39-й хвилині заробили пенальті після того, як Первєєв зіграв рукою у штрафному майданчику. Пенальті реалізував Микита Тменов, чим встановив остаточний рахунок 2:4.

За тиждень «Сокіл» на своєму майданчику зіграє з львівським «in.IT».

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ