«Сокіл» на виїзді переграв «Черкасиобленерго»

0
630

Достатньо тільки глянути у турнірну таблицю обох груп Екстра-ліги, щоб зрозуміти, наскільки важливою була для «Черкасиобленерго» та «Сокола» гра, яка проходила в Черкасах в рамках другого туру другого етапу, або 12 туру, і згідно календаря не була зіграна в грудні. Тому одразу почалася боротьба за ініціативу, на яку претендував кожний з суперників. Зазначимо, що головний тренер «енергетиків» Сергій Гупаленко дещо здивував, коли зі стартових хвилин довірив місце в воротах Вадиму Гайдаю, якому тільки в травні виповниться 18 років.

Вже на першій хвилині відбувся обмін атаками, а згодом господарі почали активно пресингувати. «Сокіл» відповів тим же, тому моменти обом командам давалися складно, і якщо Шевченко пару разів таки вступив в гру, то Гайдай залишався без роботи. Аж на восьмій хвилині після дальнього удару Первєєва воротар «Черкасиобленерго» вступив в гру, коли відбив удар під поперечину. Але з наступним ударом він не впорався: Шевченко зробив довге вкидання, і Вадим Данилюк ударом в дотик спрямував м’яча до сітки.

«Соколу», попри бажання, не вдалося розвинути цей успіх, хоча він і продовжував тиснути, і на 12-й хвилині Сергій Гупаленко вирішив взяти тайм-аут. Коли гра поновилася, Кошелюк вискочив на ударну позицію, і «Сокіл» виручив Шевченко. За хвилину вже Бабак опинився наодинці з Гайдаєм і пробив у воротаря. Атаки господарів почастішали, і вже Роману Ковальчику на 16-й хвилині довелося брати хвилину. Після неї міг відзначитися Бабак, але не встиг відгукнутися на простріл Хамдамова з ауту належним чином. На 20-й хвилині ще одна довга передача від Шевченка, яку Костянтин Абзалов, знаходячись спиною до воріт, одним дотиком трансформував в гол. Перший тайм за «Соколом» 2:0.

Другий тайм почався з атак черкащан, на що «Сокіл» відповів двома кутовими без ефективного завершення. На 24-й хвилині дуже ефектно до атаки господарів підключився Гайдай і з його ударом Шевченко впорався з великими труднощами. За хвилину ж на «Сокіл» спрацював стандарт: після кутового Андрій Хамдамов дальнім ударом змусив Гайдая капітулювати втретє.

«Енергетики» на цей гол відповіли більш інтенсивною грою, а ще на 27-й хвилині виходом Поплєвічева п’ятим польовим гравцем. «Сокіл» грамотно тримав захист, і воротам Шевченка небезпеки не було. Втім, на 30-й хвилині Вініченко міг забивати метрів з трьох, але Шевченко встиг виставити руку, що і врятувало ворота. В наступній же атаці після удару Поплєвічева ворота «Сокола» врятувала поперечина.

Гра йшла вже практично на одній половині, і на 32-й хвилині Роман Ковальчик вирішив взяти тайм-аут, але це не завадило черкащанам за хвилину зусиллями Олександра Раковського один м’яч відіграти. Це надихнуло «енергетиків», і вони продовжували грати з п’ятим. За помилку їх міг покарати Абзалов, але зі своєї половини не влучив у порожні ворота. За хвилину те ж саме не вдалося і Бабаку.

Останній тайм-аут в грі був за Сергієм Гупаленком, взяв він його за 5.10 до завершення гри. Останні хвилин обіцяли бути нервовими, і на 36-й хвилині господарі залишилися в меншості після другої жовтої картки Богдана Вініченка. Це був шанс для «Сокола» збільшити свою перевагу, і це зробив Олег Гуцуляк невідпорним ударом справа в дев’ятку.

Це був дуже важливий гол, але нерви продовжували панували на майданчику, і арбітрам кілька разів доводилося втручатися в розбірки гравців. Господарі до кінця гри прагнули змінити рахунок, але «Сокіл» зберіг і рахунок, і перемогу.

Наступна гра у «Сокола» також проти «Черкасиобленерго», але вдома, в Хмельницькому, 10 березня.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ