«СОКІЛ» – «Кардинал-Рівнестандарт». Анонс матчу

2
1063

Рівно два місяці позаду від старту поточного чемпіонату України, і найближчої суботи він підібрався до свого першого проміжного рубежу – дев’ятого туру, і це завершення першого кола. В ньому заплановані чотири гри, серед яких важко виокремити центральну, і для кожної з команд вона важлива по-своєму. Це в повній мірі стосується і учасників матчу в Хмельницькому між «Соколом» та «Кардиналом-Рівнестандарт». Обидві ці команди вочевидь в першому колі грають не так, як планували, тому очний поєдинок є таким собі шансом певною мірою покращити поточний стан справ.

«Кардинал-Рівнестандарт» через спалах ковіду в стані «Viva Cup» не грав з харківським клубом в попередньому турі, дещо вибився з ігрового ритму, і як це позначиться на тонусі його футболістів, справа непередбачувана. Але ризикнемо спрогнозувати, що віковим гравцям рівнян, які і тягнуть зараз команду, це піде на користь.

Тут варто згадати, що в міжсезоння «Кардинал-Рівнестандарт» пережив чи не найбільші в Екстра-лізі організаційні зміни. Після об’єднання в травні місяці власне «Кардиналу» та «Рівнестандарту» новостворений проект одразу вирішив перевірити себе на рівні Першої ліги. В ігровий процес було кинуто чимало молодих гравців, переважно «рівнестандартівців», щоб подивитися, чи тягнуть вони на рівні нижчому, ніж Екстра-ліга. Були і перемоги, але далеко об’єднана команда не пройшла, і це дало підстави керівництву клубу зробити висновки, що в Екстра-лізі цей проект не буде боєздатним. Тож коли розпочався активний трансферний період, до Рівного були запрошені Ілля Бакінський, Олексій Фетько, вже вкотре Михайло Волянюк, а згодом до команди повернувся і Богдан Новак.

Те, що це був доречний крок, підтвердив початок чемпіонату, в першому турі якого «Кардинал-Рівнестандарт» прикрим чином відпустив з миром «ХІТ». Показовий момент, що в тій грі поруч з досвідченими виконавцями свій ігровий час отримали і молоді Скибчик, Рибіцький, Малиновський і Панкратій. Але пішли тур за туром, довіри до цих гравців ставало все менше, і в останній грі рівнян в чемпіонаті, а це було два тижні тому в Івано-Франківську, реально виходив на майданчик лише один Скибчик. Більше того, свої ігроцькі навички в 41 рік змушений був пригадати навіть головний тренер «Кардиналу-Рівнестандарт» Олександр Бондар. І це вже було не вперше в сезоні. Гонитва за очками взяла своє, а футзальне майбутнє Рівного було відправлене до Першої ліги, де воно розпочало з двох поразок від других команд «Урагану» та «Енергії».

Філософія розвитку «Сокола» не передбачає запрошень до клубу гравців «кому за 30», і це добре відомо вболівальникам клубу. Тому, коли в нашій команді виникли обставини, які ніхто не міг передбачити – травми провідних гравців, у головного тренера «Сокола» Романа Ковальчика не було інших варіантів, як маневрувати тими, хто був в його розпорядженні. Найбільш прикро, що всі ці негаразди з травмами Андрія Хамдамова, Артура Подлюка та Сергія Шевченка припали саме на той момент, коли у «Сокола» за календарем пішли матчі, де наша команда мала всі підстави розраховувати на набір очок. Немає чого приховувати, але в грі з «Кардиналом-Рівнестандарт» в нашій команді буде ще одна втрата, цього разу вимушена. Нічим іншим, як свавіллям окремих «персоналій в чорному», не можна назвати жовту карту, яку в Сумах побачив перед собою Костянтин Абзалов, але її ніхто не відмінить, а наслідком стало те, що ще один наш провідний гравець змушений буде залишитися поза заявкою в суботній грі.

Сприймаючі цю обставину філософськи, «Сокіл» тиждень в плановому режимі готувався до протистояння з «Кардиналом-Рівнестандарт». Планомірна робота, яка ведеться тренерським штабом «Сокола», вже дає свої плоди, і ті молоді гравці, на яких в нашому клубі розраховували лише згодом (навесні чи навіть наступного сезону), вже зараз рвуться в бій. Так, в грі проти АФФК «Суми» свої перші хвилини в Екстра-лізі отримав Максим Стрельцов, не бажають від нього відставати і інші необстріляні гравці, які іноді потрапляли до заявки, більшою частиною хіба що для того, щоб повністю заповнити протокол гри. Тому гра з «Кардиналом-Рівнестандарт», окрім того, що це змагання за турнірні очки, розглядається в нашій команді як чергове випробування, черговий іспит на прихильність обраному шляху. Ніхто на ньому квітів та фанфар не обіцяв, навпаки – в кожному турі бажаючих поставити на ньому перешкоди, навіть вказати на хибність, достатньо, втім, як зазначив в своєму коментарі до гри в Сумах Роман Ковальчик, «ми свій напрямок розвитку команди міняти не будемо».

Чемпіонат України. Parimatch Екстра-ліга. 9 тур. 30 жовтня, субота
«Сокіл» (Хмельницький) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне)

Хмельницький. Спорткомплекс ГУНП. 12.00

Арбітри: Євген Гордієнко (Одеса), Олександр Плахов (Чернівці), Олександр Глядик (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: Геннадій Гора (Київ)
Делегат матчу: Богдан Мельник (Львів)

Трансляція на офіційному сайті СК «Сокіл» та на You Tube-каналі СК «Сокіл».

В решті матчів 9-го туру Parimatch Екстра-ліги зустрічаються:
«Viva Cup» (Харків) – «Продексім» (Херсон)
«Енергія» (Львів) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)
31.10 АФФК «Суми» (Суми) – «ХІТ» (Київ)

Прес-служба СК «Сокіл»

2 КОМЕНТАРІ

  1. а чого не написали, що матч відбудеться без глядачів? чи клубу начхати на вболівальників?

    • На момент написання анонсу про те, що гра буде без глядачів, ще було невідомо. Це вирішилося ввечері 29-го числа.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ