«Сокіл» і «Кардинал-Рівне» в товариському матчі розписали нічию

0
1709

Продовжуючи підготовку до нового сезону, цього тижня хмельницький «Сокіл» зіграє у передсезонному турнірі «Кубок Львівщини», в якому в його залік підуть три гри. Проте за розкладом змагань 4 серпня у команди Романа Ковальчика відбулася гра, яка мала статус товариської, оскільки наш суперник, «Кардинал-Рівне», був з іншої групи.

За переваги «Сокола» розпочалася гра, і рахунок був відкритий, коли голкіпер рівнян Дяченко припустився двох дотиків м’яча. Був призначений вільний удар з дуги, і після передачі Хамдамова Подлюк увігнав м’яч у сітку. Рівним рахунок став на 9-й хвилині, коли Кожемяка вдало зіграв на добиванні. Надалі наша команда набагато більше володіла м’ячем, провела кілька небезпечних атак, але в завершальній фазі хмельничанам бракувало влучності.

Другий тайм був небагатим на гольові моменти, і з «Сокола» ближче інших був до голу Пєрвєєв, але його дальній удар зі штрафного перевів на кутовий голкіпер Пучка. В заключні 5 хвилин «Сокіл» застосовував підключення Шевченка до атаки, але це не дозволило вирвати перемогу. Тож, нічия 1:1.

В середу «Сокіл» у Львові зіграє з «Продексімом», початок гри о 16.00.

4 серпня. Львів. Товариський матч

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Сокіл» (Хмельницький) – 1:1 (1:1)

«Кардинал-Рівне»: Дяченко (Пучка, 21) – Мілінький, Лисенко, Басич, Бондар, Кручок, Горпинич, Шпигарь, Кожемяка, Кравчук, Мануйленко, Концеба, Малиновський, Рибіцький, Конько
«Сокіл»: Шевченко (Чайка, 21, Бабенко, 30-35) – Абзалов, Пєрвєєв, Токар, Гуцуляк – Хамдамов, Подлюк, Бабак, Сохорук – Боднар, Стрельцов, Донець, Макеєв

Голи: Кожемяка, 9 – Подлюк, 5

Попередження: Стрельцов, 18 – Малиновський, 28

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ