«СОКІЛ» – «ХІТ». Анонс матчу

0
681

Більше, ніж у інших команд Екстра-ліги, тривала пауза в офіційних матчах у хмельницького «Сокола». Як відомо, попередній, четвертий тур підопічні Романа Ковальчика пропускали, тож перерва в іграх у нашої команди склала три тижні, в той час як всі інші команди не грали два. Тур під номером чотири пройшов майже буденно, і нічим би не запам’ятався, якби «Кардинал-Рівнестандарт» в гостях не розтрощив АФФК «Суми» 7:1. То була гра, в якій у рівнян виходило майже все, в той час, як у завжди бойовитих в рідних Сумах господарів, майже нічого. В решті трьох матчах «свої» очки взяли ті, кому і ведеться. Це стосується перемоги «Урагану» над «Енергією», і тим більше успішного виїзду «Продексіма» до Сєвєродонецька.

Майже усіма прогнозувалося, що і наш суперник по грі п’ятого туру, київський «ХІТ», піде з майданчика переможцем після гри з «Viva Cup». Підопічні Олега Лук’яненка мали добре пам’ятати, які проблеми в них були з харків’янами в фіналі «Кубку В. І. Водяна», тому за належних висновків були зобов’язані довести свій більш вищий рівень. До того ж, не треба було забувати і про обмежений кількісний склад суперника бронзового призера сезону-20/21. У «Viva Cup» після дискваліфікації повернувся в гру Тарас Рибак, але цього все рівно недостатньо, щоб протистояти «ХІТу», в якого три майже рівноцінних четвірки. Якщо звернутися до перебігу подій в грі «ХІТ» – «Viva Cup», то підопічні Олега Лук’яненка методично дотиснули представника Слобожанщини. Майже до середини другого тайму на табло тримався нічийний рахунок 2:2, а потім «ХІТ» зусиллями Євгенія Жука забив третій м’яч, який, щоб відіграти, у харків’ян вже не було чисельного та фізичного ресурсу.

По минулорічному сезону всі пам’ятають, що захист та гра воротарів були у київського клубу в дисбалансі з атакою. На початку цього чемпіонату ситуація суттєво не покращилася: в жодному з чотирьох матчів підопічні Олега Лук’яненка не втримали свої ворота недоторканими, а беруть очки за рахунок потужної атаки. 17 забитих м’ячів у «ХІТа» розподілені між дев’ятьма гравцями, серед яких відсутній яскраво виражений голеадор. Найбільше ворота суперників киян вражав Ярослав Лебідь, який за своїм амплуа не є нападником. Тут неможливо не відмітити, що найкращому гравцеві Екстра-ліги сезону-20/21 не знадобилося багато часу, щоб знайти взаєморозуміння з новими партнерами після переходу з «Урагану» в «ХІТ». Не дивно, що в недільної давнини товариських матчах збірної України в Румунії Лебідь став найбільш результативним в складі української команди: два м’ячі з п’яти. До речі, в цих двох спарингах «ХІТ» був представлений п’ятьма гравцям, не всі з них показали належний рівень, але нехай з цим розбираються ті, хто їх запрошував до лав національної команди.

Кожний з тренерів скаже, наскільки складно тримати в тонусі команду, коли в неї в чемпіонаті тривала перерва. Саме таке завдання доводилося останнім часом вирішувати Роману Ковальчику в тренувальному процесі. Він моделювався таким чином, щоб бути наближеним до змагального ритму. Ми вже повідомляли, що підсумком першого тижня були дві гри з луцьким «Любартом», а от зіграти спаринги з кимось тиждень тому «Соколу» так і не вдалося, тож довелося обмежитися двома повноцінними іграми між собою, в яких всі гравці були поділені на «синіх» та «зелених». Вони в цих міжсобойчиках обмінялись перемогами, але справа, зрозуміло, не в результатах, а в тому, що ці ігри показали певні недоліки і помилки, виправити які дозволяв час до гри з «ХІТом».

П’ятим туром в Екстра-лізі розпочинається важливий відрізок, який триватиме аж до середини грудня. Великих перерв вже не передбачено, і в режимі нон-стоп, один за одним, будуть зіграні 11 (!) турів. Навіть не буде паузи між турами під номерами 11 та 12, в проміжку між якими заплановані дві товариські гри збірної України проти збірної Іспанії. Наразі в турнірній таблиці вималювався поділ на дві частини з п’яти та чотирьох команд. «Сокіл» поки що в нижній частині, але всі гравці рішуче налаштовані довести, що це місце для нашої команди тимчасове.

Чемпіонат України. Parimatch Екстра-ліга. 5 тур. 2 жовтня, субота

«СОКІЛ» (Хмельницький) – «ХІТ» (Київ)

Хмельницький. Спорткомплекс ГУНП. 12.00

Арбітри: Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ), Олена Хомич (Луцьк), Володимир Дзюра (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Юрій Веремчук (Рівне)
Делегат матчу: Віктор Таран (Житомир)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі СК «СОКІЛ».

В решті матчів 5-го туру Parimatch Екстра-ліги зустрічаються:
01.10 «Ураган» (Івано-Франківськ) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.) – 3:2
«Продексім» (Херсон) – АФФК «Суми» (Суми)
«Viva Cup» (Харків) – «Енергія» (Львів)

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ