«СОКІЛ» – «ХІТ». Анонс матчу

0
795

Видавши посеред тижня цілий розсип яскравих і не дуже кубкових матчів, команди Екстра-ліги без звичної підготовки в тижневому циклі в найближчі три дні за календарем регулярного чемпіонату мають відіграти п’ять матчів чергового туру. Він за номером 21-й і в своїй програмі має кілька захоплюючих протистоянь. Два з них варті підвищеної уваги. В суботу в Києві зіграють «Aurora Team» та «Ураган», це третє побачення третьої та першої команд турнірної таблиці, і достатньо лише одного аргументу, який свідчить про принциповість цієї гри. Це те, що своєї єдиної поразки франківці зазнали саме в Києві і саме від «Aurora Team».

Хмельницьких вболівальників футзалу, звісно ж, більше цікавить інша гра з «зони підвищеної уваги» – «Сокіл» проти «ХІТа», четвертої та другої команд турнірної таблиці. Попри третє коло, команди Романа Ковальчика та Олега Лук’яненка гратимуть між собою вдруге, адже 25 листопада, коли мала б бути проведена в Києві гра другого кола, «ХІТ» готувався до ігор елітного раунду Ліги чемпіонів.

В першому колі «Сокіл» та «ХІТ» грали в третьому турі 9 вересня, тоді команди ще тільки втягувалися в сезон і були сповнені сил та амбіцій. Підсумком гри стала нічия 2:2, і більшістю результат сприймався як сенсація, адже до нашої команди вболівальницький загал підходив з критеріями з минулого. Втім, цей сезон і поточне місце «Сокола» в турнірній таблиці показують, то ті критерії в минулому і треба залишити.

Перед недільною грою «Сокіл» і «ХІТ» на тижні провели по кубковій грі, підсумком яких не може бути задоволена жодна з команд. Але природа цього незадоволення різна. Наша команда, на жаль, у лютий увійшла з кадровими проблемами, і якби це було в одному чи двох екземплярах. Відсутність же чотирьох гравців, кожний з яких в першій половині сезону вагомо посприяв тому, що «Сокіл» на тому місці, на якому він зараз, не могла не позначитися на грі з «Ураганом». Попри це, команда дотримувалася своєї гри, змогла нейтралізувати деякі сильні сторони франківців, але долю гри вирішили окремі деталі. Які саме, повторюватися в анонсі не варто, вони визначені Романа Ковальчиком в післяматчевому коментарі.

«ХІТ» підсумком своєї першої гри 1/8 фіналу не міг не приголомшити, адже діючі чемпіони України зіграли внічию з представником Першої ліги. Десь можна казати, що на гру киян могло вплинути незвичне покриття майданчику, але ключові моменти визначив тренер «ХІТа» Владислав Лисенко, який зазначив, що «ми підійшли до цього матчу досить безвідповідально». Все решта – про нереалізовані моменти, дитячі помилки, це наслідки того резюме. Що очевидно щодо «ХІТа» перед грою з нашою командою – тих прорахунків, які були в грі проти «Athletic Futsal», у нього не буде. За ті кілька днів, які є у нашого суперника між кубковою грою і грою в чемпіонаті, обов’язково буде проведений «розбір польотів», та й про 2:2 в першому колі тренери «ХІТа» своїм гравцям обов’язково нагадають.

По 21-му туру в анонсі не були згадані три інших гри, і по ними можна додати, що нашій команді будуть цікаві дві гри. МСК «Харків» в неділю приймає «Енергію», і по-перше, «енергетики» з «Соколом» поруч в турнірній таблиці, по-друге, з ними нашій команді грати через тур. Днем пізніше «Рятувальник» прийматиме «Кардинал-Рівне», який є суперником «Сокола» в найближчій грі 17 лютого,… в Рівному.

Здолбунів. Чемпіонат України
21 тур. 11 лютого, неділя. 14.00

«СОКІЛ» (Хмельницький) – «ХІТ» (Київ)

Арбітри: Денис Куций (Харків), Андрій Швець (Харків), Володимир Дзюра (Рівне)
Хронометрист: Віктор Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Роман Проць (Дрогобич)
Делегат матчу: Юрій Кравченко (Луганська обл.)

Ексклюзивна онлайн-трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі СК «СОКІЛ».

В решті матчів 21-го туру зустрічаються:

10.02 «Aurora Team» (Київ) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
11.02 МСК «Харків» (Харків) – «Енергія» (Львів)
12.02 «Рятувальник» (Ромни) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) (гра відбудеться в Рівному)
10.02 «SkyUp Futsal» (Київ) – «in.IT» (Львів)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ