«СОКІЛ» – «Енергія». Анонс матчу

0
485

Для трьох клубів Екстра-ліги участь в Кубку України-23/24 завершилася на стадії 1/8 фіналу, і два з них зіграють один проти одного в рамках чергового туру чемпіонату України, матчі якого відбудуться 1-4 березня. Мова про «Сокіл» та «Енергію», які в Здолбунові відкриють програму 23-го туру регулярного чемпіонату.

Яким би прикрим не був факт вильоту з кубкового турніру, але в умовах швидкоплинного перебігу подій в поточному сезоні гравцям конче потрібно якнайшвидше вичавити з себе пов’язані з цим негативні емоції і перелаштуватися на найближчу гру. Це стає ще актуальнішим для підопічних Романа Ковальчика враховуючи те, що гра з «Енергією» це гра з найближчим сусідом по турнірній таблиці і прямим конкурентом в боротьбі за четверте місце за підсумком регулярного чемпіонату. Саме таке завдання наразі є актуальним для нашої команди, яка хоча і випереджає «енергетиків» за втраченими очками, але три очки в п’ятничній грі, додані в один чи інший бік, суттєво вплинуть на статус-кво між «Соколом» та «Енергією».

Після двох попередніх ігор нашого суперника в чемпіонаті в нього проглядалися певні тенденції, і головна з них – це нуль пропущених м’ячів від МСК «Харків» та «Рятувальника». Ці дві команди не є взірцем в атакувальних діях, але все ж таки дуже рідко залишали майданчик хоча б без одного забитого голу. По цих іграх можна було б зробити висновок, що головному тренеру львів’ян Валерію Легчанову вдалося знайти рецепти того, щоб його команда не була вразливою біля власних воріт. Але тиждень тому у «Енергії» була кубкова гра-відповідь проти «Aurora Team», і всі «рецепти» були помножені на нуль п’ятьма пропущеними м’ячами. Більше того, пропущеними навіть не за всю гру і навіть не за один тайм, а «Aurora Team» поставила «Енергію» на коліна за якихось десять з копійками хвилин першого тайму. Так, в решту тридцять хвилин «Енергія» більше не пропустила, але й не спромоглася повернутися в гру, хоча і мала для цього можливість, реальніша з яких це гра дві хвилини в більшості після вилучення воротаря суперника. Звісно, що гра на гру не доводиться, але та кубкова гра наочно показала, якою може бути вразливою «Енергія», де її вразливі місця і як їх потрібно використовувати.

У «Сокола» цього сезону було вже кілька «сухих» ігор, але от двічі поспіль на нуль нашій команді відіграти ще не вдавалося. Хоча очевидним для всіх в Екстра-лізі є зараз те, що для того, щоб забити «Соколу», для цього потрібно попітніти, про що свідчить і середній показних пропущених м’ячів – він менший двох за гру. Дещо суттєво випали з цієї статистики 10 пропущених м’ячів від «Урагану» в двох кубкових іграх, але в тому і є командна робота, щоб при кожному пропущеному м’ячу був проведений ретельний аналіз його причини, і в тренувальному процесі були усунуті як командні помилки, так і були зроблені висновки по індивідуальних помилках окремих гравців. А вони в кубкових іграх мали місце, і добре, в принципі, що мали місце саме в тих іграх, які не були для «Сокола» життєво важливими.

Відштовхуючись від тих місць, які «Сокіл» і «Енергія» посідають в турнірній таблиці, гра цих команд є центральною в турі. В трьох з решти матчів фаворити надто очевидні, і про втрату очок з їхнього боку мова не повинна йти. Залишається ще гра в Києві між «SkyUp Futsal» та «Кардиналом-Рівне», в ній шанси «фіфті-фіфті», і у кожної команди є свої аргументи «pro» та «contra».

Здолбунів. Чемпіонат України
23 тур. 1 березня, п’ятниця. 14.00

«СОКІЛ» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів)

Арбітри: Євген Диннік (Одеса), Дмитро Дудка (Обухів), Володимир Дзюра (Рівне)
Хронометрист: Віктор Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Геннадій Гора (Київ)
Делегат матчу: Віктор Таран (Житомир)

Ексклюзивна онлайн-трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі СК «СОКІЛ».

В решті матчів 23-го туру зустрічаються:

3.03 МСК «Харків» (Харків) – «Ураган» (Івано-Франківськ)
2.03 «Рятувальник» (Ромни) – «Aurora Team» (Київ)
4.03 «SkyUp Futsal» (Київ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
2.03 «in.IT» (Львів) – «ХІТ» (Київ)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ