«СОКІЛ» – «Енергія». Анонс матчу

0
521

В жовтні футзальна Екстра-ліга ще тиждень тому мала б повернутися до свого робочого графіка, який передбачав проведення трьох турів. Втім, в життя втрутилися форс-мажорні всім відомі обставини, через які Асоціація футзалу України приняла рішення, щоб уникнути загрози нормальному проведенню ігор, перенести п’ятий тур на невизначений термін. Тож, до кінця місяця «Сокіл» має провести дві гри, і в обох в них суперниками нашої команди будуть львівські клуби.

Перший з них це «Енергія», і згадаємо, що після нашої останньої гри, яка була 25 вересня в Івано-Франківську, головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик на питання, яке фактично зачіпляло плани на підготовку до майбутніх ігор, відповів наступне: «Ці три найближчі тижні нам на руку. Травмовані за цей час від травм відновляться, ми зіграємося. Ми застабілізуємося в своєму залі, підтягнемо дві четвірки, і буде зовсім інша гра». Втім, як-то кажуть, «чоловік мислить, а Бог рядить», і виконати все в бажаному обсязі керманичу «Сокола» не вдалося, і не з власної провини. Стосовно того, щоб застабілізуватися в залі, підтягнути четвірки та зігратися, робилося все можливе, а от з точки зору відновлення травмованих – процес має йти своєю чергою, і він ще так і не дозволив перед грою з «Енергією», навіть за умови, що перерва між іграми «Сокола» розтягнулася з трьох тижнів до чотирьох, розраховувати в повному обсязі на тих, хто не міг грати в наших вересневих іграх.

Дво- та одноразові тренування, які були протягом останніх тижнів, «Сокіл» урізноманітнив трьома контрольними матчами з місцевими аматорськими командами, яким не зайвим буде ще раз подякувати, що вони знайшли можливість позитивно відгукнутися на наші пропозиції. Рахунки на табло після їх завершення ніхто в «Соколі» не переоцінює, але і не варто недооцінювати той позитив, який в них був. До нього віднесемо емоційний фактор, який виникає у футболістів, коли вони на протилежній стороні майданчика бачать нові обличчя, а не обличчя своїх партнерів по команді, які миготять з тренування в тренування. Головне ж те, що в цих іграх «Сокіл» не просто грав, а були чітко виокремлені відрізки, коли гравці відпрацьовували певні тактичні елементи: це і активний пресинг, це і коли команда сама відкочувалася в захист, щоб попрацювати проти позиційної атаки, це і стандарти, це і швидкий перехід із захисту в атаку, і навпаки та чимало іншого.

Чимало часу, як водиться, було приділено і теоретичній роботі, тим більше, що, окрім з «Соколом», підопічні Валерія Легчанова провели ще гру зі своїми земляками з «in.IT», яка була для них різноплановою. Перша частина була до 14-ї хвилини, до якої «енергетики» програвали і їм треба було вигадувати, як же зламати захисний мур «айтішників». Малюнок гри від рахунку 2:1 до 4:1 був вже іншим: суперник дуже прагнув повернутися в гру, відновити рівновагу і робив це виважено, використовуючи як позиційні атаки, так і гру з п’ятим. В заключні хвилини також було багато гри «in.IT» «5 на 4», але це вже були більше емоції, ніж організована гра, тому «Енергія» з легкістю довела рахунок до підсумкових 7:1.

Звісно, робити всі висновки, як грають «енергетики», по тій одній грі не варто, втім, від тих тенденцій, які в ній були присутніми, Валерій Легчанов навряд чи відійде. Стосовно паузи в чемпіонаті, точніше, зайвого тижня в ній, то зазначимо, що він для нашого суперника був доречним. Згадаємо, що після гри з «in.IT» головний тренер «Енергії» разом з Віталієм Радевичем та Сергієм Малишком тривалий час перебували в Латвії в таборі національної збірної. Як не крути, їхня відсутність ламала налагоджений тренувальний процес, і це обов’язково дало б взнаки, якби тиждень тому гра «Енергії» в Івано-Франківську проти «Урагану» відбулася. Нехай і з поправкою на те, що і у самих франківців в збірній перебувала значна кількість гравців.

Щодо туру в цілому, то притягує до себе увагу гра в групі «Центр» між МСК «Харків» та «ХІТом». По-перше, обидві команди ще не програвали, по друге, після нічиєї в першому турі 1:1 кожному є що доводити, випадковим чи ні був той результат, і по-третє, поки що за рівнем гри саме ці дві команди фаворити в боротьбі за перемогу в групі «Центр» за підсумками регулярного чемпіонату.

Хмельницький. Чемпіонат України. Vbet-Екстра-ліга. Група «Захід»
6 тур. 22 жовтня, субота

«СОКІЛ» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів)

Арбітри: Олександр Сидорук (Вінниця), Олександр Макаренко (Радомишль), Каріна Лучковська (Хмельницький)
Хронометрист: Юрій Жмурко (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: Юрій Воложенко (Харків)
Делегат матчу: Віктор Таран (Житомир)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ».

В решті матчів 6-го туру зустрічаються:

Група «Захід»
«Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – вільний від ігор
1.11 «Ураган» (Івано-Франківськ) – «in.IT» (Львів)

Група «Центр»
«CLUST» (Київ) – вільний від ігор
МСК «Харків» (Харків) – «ХІТ» (Київ)
«Рятувальник» (Ромни) – «Черкасиобленерго» (Черкаси)

Цього тижня вже відбулася гра 5-го туру:

Група «Центр»
21.10 МСК «Харків» (Харків) – «CLUST» (Київ) – 4:2

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ