«Сокіл» ефектно переміг «Ураган» і знаходиться в кроці від четвертого місця

0
644

З запізненням через повітряну тривогу розпочалася гра 27-го туру між «Соколом» та «Ураганом», і після тривалої розминки команди з великим бажанням увімкнулися в гру. Зазначимо, що в нашій команді вперше з 28-го січня в складі був Костянтин Абзалов, який нарешті повністю відновився після травми, більше того, він з’явився на майданчику в першій же зміні.

Перший момент в грі виник на 3-й хвилині. Господарі розіграли штрафний з виводом Бабака на удар, і м’яч полетів у штангу, а від неї в аут. Згодом з появою на майданчику першої четвірки «Урагану» гості суттєво додали, і небезпека раз по разу виникала біля воріт Кожуховського. Корсун на 5-й хвилині пробив з меж штрафного майданчика над поперечиною, а за хвилину у Фаренюка виник момент, щоб відкрити рахунок, але «Сокіл» врятував Кожуховський.

Саме ця ударна четвірка франківців створювала загрози, на 10-й хвилині вона ідеально розіграла аут, Корсун пробивав з чотирьох метрів, і знову Кожуховський був на висоті. Такий перебіг подій не влаштовував Романа Ковальчика, і за 7.15 до завершення першого тайму він змушений був брати тайм-аут. Хвилинна перерва позитивно вплинула на його підопічних, які стали щільніше грати проти «ураганівців». У суперника пішли помилки, що надавало «Соколу» контршанси, і на 15-й хвилині рахунок був відкритий. Атака хмельничан пішла від власних воріт, Первєєв переадресував м’яч вліво на Гуцуляка, і коли Олег пробив в напрямку воріт, м’яч від ноги Іллі Приходька опинився у воротах.

«Ураганівці» вочевидь занервували, і навіть іноді вдавалися до брудної гри. Зокрема, Шотурма на 16-й хвилині жбурнув в спину Бабака, який опинився на паркеті, але арбітри вирішили, що такі дії це в рамках правил.

До перерви хитка перевага «Сокола» на табло втрималася, а от після неї виросла в рази: протягом 22-ї хвилині наша команда забила двічі. Спочатку Владислав Первєєв втік від суперників, вийшов сам на сам з Савенком, посадив того на п’яту точку і вразив ворота. За кілька секунд Чижик потужно пробив з ауту, Андрій Хамдамов підкорегував напрямок польоту м’яча п’ятою, і коли Савенко відбив цей м’яч, капітан «Сокола» на добиванні пробив під поперечину.

«Ураган» знаходився в стані гроггі, і «Сокіл» цим скористався ще раз. На 26-й хвилині Чижик на правій бровці ефектно розібрався одразу з двома суперниками, наблизився до воріт, але не пробив, а зробив поперечну передачу на набігаючого Сохорука. Микола пробив, але Савенко здійснив неймовірний сейв. Втім, «Сокіл» заробив штрафний, і Микола Сохорук після передачі Чижика свій м’яч таки забив.

За 0:4 «Ураган» перейшов на гру з активними підключеннями Савенка, чимало гості володіли м’ячем, шукали свій шанс і створили його на 32-й хвилині, коли після комбінації в кілька передач Ігор Корсун вразив вже відкриті ворота. Невдовзі Корсуна можна було побачити у воротарській футболці, і саме в цей момент активний відбір дозволив Костянтину Абзалову спрямувати м’яча у порожні ворота.

5:1 – це вже було близько до розгрому, гості цього дуже не бажали, і врешті решт зберегли лице, зробивши рахунок пристойнішим. На 39-й хвилині ще два м’ячі забив Корсун, оформивши хет-трик, який його точно не потішив. Заключну хвилину гри «Сокіл» відіграв холоднокровно і довів гру до перемоги 5:3.

Маючи 43 очки, «Сокіл» зберігає шанси на четверте місце, і для того, щоб його забезпечити, підопічним Романа Ковальчика потрібно в найближчій грі, а вона буде 15 квітня проти «Кардиналу-Рівне», здобути перемогу.

СТАТИСТИКА МАТЧУ

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ