«СОКІЛ» – «ДЕ ТРЕЙДИНГ». Анонс матчу

0
1243

Черговий, сьомий тур Parimatch Екстра-ліги в своїй програмі має цікаву особливість, що і надає йому додаткової привабливості. Поки цього вік-енду буде відпочивати херсонський «Продексім», в двох матчах туру між собою зіграють чотири команди, які на поточний момент входять до першого квінтету турнірної таблиці, а ще у двох пари суперників складають команди, які посідають місця з шостого по дев’яте. Як показали попередні тури, в яких були зіграні вже 24 гри, зараз в Екстра-лізі майже немає прохідних матчів, в яких одна команда відчутно домінує над іншою. То що ж тоді казати про ті поєдинки, в яких будуть грати сусіди по турнірці. В когось є сумніви, що кожен з гравців їх розцінює, як можливість покращити турнірне становище, покращити настрій собі і вболівальникам команди? А також, про це самі футзалісти, правда, не дуже полюбляють говорити вголос, можливість покращити і свій фінансовий стан, отримавши в разі перемоги преміальні. Для учасників гри сьомого туру, яка в Хмельницькому відбудеться між «Соколом» та «ДЕ ТРЕЙДИНГом», останній аргумент актуальніший, ніж для решти клубів, з тієї простої причини, що підопічні Романа Ковальчика та Олександра Хурсова цього сезону ще жодного разу не перемагали.

Не сталося цього і тиждень тому в попередніх матчах суперників по суботній грі в Хмельницькому. Для «ДЕ ТРЕЙДИНГа» гра проти «Viva Cup» була принциповою з кількох причин. Серед головних – це і свій майданчик, це і суперник приблизно рівний за класом, це і турнірна мотивація. Але і не варто забувати, що майже для половини складу «ДЕ Трейдинга» гра проти харківського клубу була з підтекстом дербі, бо вони є вихованцями харківського футзалу і ще зовсім в недавні часи грали або в одній команді з теперішніми гравцями «Viva Cup», або проти них в різноманітних турнірах, які проводяться в столиці Слобожанщини.

Події гри склалися для «ДЕ ТРЕЙДИНГа» з двох різних частин. Перша наповнила гравців надіями щодо позитивного підсумку гри, друга ж стала суцільним розчаруванням. Після гри Олександр Хурсов фактично переламним моментом визнав епізод, коли один з його підопічних з двох метрів не влучив у порожні ворота, і надалі, за словами головного тренера «ДЕ ТРЕЙДИНГа», «гра перекинулася з ніг на голову». До цього ще й була додана беззаперечна теза «якщо ми не будемо забивати, то як ми будемо вигравати?». А хіба не те ж саме має право казати і Роман Ковальчик?

«Сокіл» свій виїзд до Львова завершив з дуже рідкісним для футзалу рахунком 0:0. До речі, вже третій сезон поспіль наша команда один зі своїх матчів відіграла без забитого та пропущеного м’яча. Два роки тому хмельничанам вдома так і не вдалося розкрити захист одеського «Епіцентру К Авангард», а торік наші хлопці в Сумах відбігали вхолосту разом з АФФК «Суми». Що поєднує всі три гри, окрім, зрозуміло, однакового результату, так це те, що за розвитком подій наша команда мала підстави розраховувати на більше, ніж одне очко.

Втім, і на нього зараз можна подивитися, як на позитив, враховуючи, що «Сокіл» на старті чемпіонату мав складний календар: з п’яти матчів чотири були з півфіналістами плей-офф попереднього сезону. Двом з них підопічним Романа Ковальчика вдалося зіпсувати настрій, і по тому, як вони вже ведуть гру, як дотримуються та виконують те, про що говорить головний тренер, в офіційних іграх втілюють на майданчику багато з того, що напрацьовується на тренуваннях, хмельницьким шанувальникам футзалу варто очікувати, що це для «Сокола» далеко не межа.

Передумов стверджувати подібне достатньо: головна – це, звичайно, молодість багатьох гравців, які при сумлінній праці на тренуваннях (а воно так і є!) просто приречені прогресувати. Також потенційний резерв нашої команди в тому, щоб грати оптимальним складом. Такі вони суворі реалії футбольного життя, але цього сезону такого ще жодного разу не було. В вересні «Сокіл» грав без Артура Подлюка, якій в передсезонний період був чи не найкращим. Прийшов жовтень, а разом з ним прийшла черга залишитися поза грою вже Андрію Хамдамову. Ох, вже ці травми…

Можна це сприймати по-різному, але найкраще, як виклик на шляху зростання команди. Гра у Львові наочно продемонструвала, що «Сокіл» навіть за несприятливих обставин може бути одним цілим, об’єднаним бажанням перемагати. «Ще б і з реалізацією було все гаразд», – це вже цитата з коментаря Романа Ковальчика після гри у Львові, яку можна розцінювати і як побажання, і як установку безпосередньо на найближчу гру. А те, що говориться головним тренером, як відомо, не обговорюється, а підлягає безумовному виконанню.

Чемпіонат України. Parimatch Екстра-ліга. 7 тур. 16 жовтня, субота

«СОКІЛ» (Хмельницький) – «ДЕ ТРЕЙДИНГ» (Миколаївка, Донецька обл.)

Хмельницький. Спорткомплекс ГУНП. 12.00

Арбітри: Володимир Болізюк, Ярослав Сторожук, Андрій Кузьмін (всі – Львів)
Спостерігач арбітражу: Андрій Лютий (Львів)
Делегат матчу: Руслан Корпош (Луцьк)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі СК «СОКІЛ».

В решті матчів 7-го туру Parimatch Екстра-ліги зустрічаються:
15.10 АФФК «Суми» (Суми) – «Viva Cup» (Харків) – 1:5
15.10 «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне) – 2:1
«ХІТ» (Київ) – «Енергія» (Львів)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ