«СОКІЛ» – «Черкасиобленерго». Анонс матчу

0
656

Цього неординарного сезону команди Екстра-ліги грають за таким графіком, що вболівальників футзалу здивувати чимось практично неможливо. На початку сезону команди отримали чіткий календар, але «щось пішло не так» дуже швидко, і доводилося переносити матчі. А згодом самі команди почали між собою домовлятися зіграти так, як їм обом зручно. Більше того, не тільки коли, а і де, тобто, свідомо, щоб уникнути зайвих фінансових витрат, погоджуватися на перенос своїх домашніх матчів на майданчик суперника. Звісно, що таке відбувалося, та й ще буде, не від гарного життя, на те й сезон трохи вище було названо неординарним.

Командам, які представляють Черкаси та Хмельницький, обговорювати питання зміни міст проведення ігор між собою, на щастя, не довелося. Обмежилися лише датами, в підсумку чого і склалася ситуація, яка склалася: «Черкасиобленерго» і «Сокіл» зіграють особисті матчі в єврокубковому форматі, так, як зараз є в Лізі Європи чи Лізі Конференцій, коли матчі граються через один тиждень. А відміна від двох названих футбольних змагань те, що команди Сергія Гупаленка та Романа Ковальчика зіграють не по четвергах, а по п’ятницях – це теж було предметом обговорення і виявилося зручним для обох команд. До речі, саме тут не зайвим буде подякувати черкаській команді, що вона 3 березня знайшла можливість, щоб гра розпочиналася о 12.00. Це було прохання від «Сокола», щоб наша команда повернулася в рідне місто не після опівночі, а ще до початку в Хмельницькому комендантської години. Навзаєм і гра другого туру четвертого етапу, або загалом 22-го туру, чемпіонату України між «Соколом» та «Черкасиобленерго» розпочнеться о 12.00. Хоча цей час початку домашніх ігор нашої команди є вже звичним і традиційним.

Попри те, що гра в Черкасах була ось-ось, резонним буде пригадати її ключові моменти. Про самовіддачу гравців казати немає чого, вона була на найвищому рівні у обох команд – турнірна ситуація зобов’язувала. А далі на перший план виходив план тренерів на гру та спроможність гравців його втілити в життя. І тут перевага опинилася на боці «Сокола». Нашій команді вдалося спочатку стримати, а потім пригасити атакуючі наміри черкащан, і важливий фактор – першою відкрити рахунок. Як це було зроблене – це і є дві складові, про які йшла мова: план і його реалізація. Перевага однієї команди в один м’яч, як правило, далеко не завжди примушує команди різко змінювати свої початкові плани на гру. Цього не відбулося в Черкасах, хоча все ж таки гра трохи розкрилася. Другий гол «Сокола», особливо те, що він був забитий перед перервою, це із того, що впливає на перебіг подій на майданчику більш суттєво. Що і сталося.

Показником того, що «Сокіл» відчував впевненість в своїх силах, було те, як діяла команда по перерві. Ніяких зайвих рухів, ніякої знервованості і повна концентрація в кожному епізоді. Як наслідок, у черкащан виникали лише поодинокі, часом спонтанні моменти у воріт «Сокола», як це, наприклад, було з несподіваним підключенням воротаря «Черкасиобленерго» Гайдая, до якого наші гравці виявилися неготовим. Тоді виручив Шевченко, і згодом було зрозумілим, що в черкащан не залишається нічого іншого, як йти ва-банк. Спочатку при «чотири проти п’ятьох» «Сокіл» діяв дуже впевнено, але футзал така гра, яка не гарантує стабільності, моменти біля володінь Шевченка пішли, і після неймовірних сейвів Сергія та влучання господарів в каркас воріт не можна казати, що «енергетики» на свій гол не заслужили. Втім, знову за «Сокіл» спрацювали впевненість в своїх силах і розсудливість, і в ті хвилини, які залишалися після того, як рахунок змінився на 1:3, по грі було ближче до голу «Сокола», ніж до голу «Черкасиобленерго». Відзначитися нашій команді вдалося в більшості, але це лише перебіг обставин, адже не варто забувати, що на один гол господарів при «5 на 4» у нашої команди було принаймні три можливості (Абзалов, Бабак і Токар), щоб вразити порожні ворота.

В п’ятницю нова гра, і тренери обов’язково будуть думати, чим здивувати свого візаві, бо за рахунок одного і того ж двічі обіграти одного і того ж суперника, це дуже складно. Якими будуть аргументи та плани Сергія Гупаленка та Романа Ковальчика, втіленням їх будуть займатися гравці, і по складу «енергетиків» не буде дискваліфікованих Богдана Вініченка та Богдана Мосійчука. Це може стати проблемою, але переоцінювати її не варто, тим більше, що черкащани вже доводили, що можуть грати бойові і якісні матчі навіть за відсутності кількох дискваліфікованих та травмованих гравців. Це те, що називається «зіграти за того хлопця».

Стосовно інших матчів туру, то, як бачимо, він календарно розтягнеться майже на два тижні. «Ураган» і «CLUST» домовилися дату своєї гри зсунути на найближчий понеділок, щоб «збірники» обох команд встигли повернутися і відновитися після гри збірної України в Нідерландах. Ну, а гра «Енергії» з МСК «Харків» це є ілюстрація того, про що мова йшла на початку цього анонсу. Харків’янам 22 березня грати з «Енергією» кубкову гру, от і склалися спарені матчі команд Валерія Легчанова та Дениса Овсяннікова, коли протягом двох днів будуть зіграні матчі в залік двох різних турнірів.

Те ж саме один в один, але в рамках чемпіонату України: «Кардинал-Рівнестандарт» та «ХІТ» двічі за два дні зіграють між собою, і ці обидві гри відбудуться в Рівному. Така ситуація однозначно на користь рівнянам, а «ХІТ», дивлячись на турнірне становище київської команди, нічим не ризикує. Тут хіба що питання, за чий кошт «ХІТ» буде жити в Рівному зайвий день? Не виключено, що і за «кардиналівський», саме за ті гроші, які рівненська команда зекономила, не з’їздивши двічі в Суми.

«СОКІЛ» – «Черкасиобленерго». Анонс матчу

Хмельницький. Чемпіонат України. Vbet Екстра-ліга
22 тур. 10 березня, п’ятниця. 12.00

«СОКІЛ» (Хмельницький) – «Черкасиобленерго» (Черкаси)

Арбітри: Олександр Сидорук (Вінниця), Олександр Макаренко (Радомишль), Каріна Лучковська (Хмельницький)
Хронометрист: Юрій Жмурко (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: Юрій Воложенко (Харків)
Делегат матчу: Віктор Таран (Житомир)

Ексклюзивна трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі СК «Сокіл».

В решті матчів 22-го туру 11 березня зустрічаються:

13.03 «Ураган» (Івано-Франківськ) – «CLUST» (Київ)
«Кардинал Рівне» (Рівне) – «ХІТ» (Київ)
«in.IT» (Львів) – «Рятувальник» (Ромни)
23.03 «Енергія» (Львів) – МСК «Харків»

12 березня відбудеться пропущена гра з 12-го туру:

«ХІТ» (Київ) – «Кардинал Рівне» (Рівне) (гра відбудеться в Рівному)

14 березня відбудеться пропущена гра з 21-го туру:

«Рятувальник» (Ромни) – «Енергія» (Львів) (гру відбудеться у Львові)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ