«Сокіл-3» у Преміум-лізі: невикористані моменти і нічия з віце-чемпіоном

0
3448

У матчі 7-ого туру чемпіонату Хмельницького наша команда зіграла із досвідченим «Ротором» і цілком могла розраховувати на перемогу над непростим суперником.

Після першої поразки в сезоні у минулому турі, «Сокіл-3» вийшов на черговий матч зі змінами в складі. Після дискваліфікації вперше зіграв Розпаченюк. Взагалі свій перший матч в сезоні в складі «соколят» зіграв Роговський.

«Сокіл-3» – «Ротор» – 2:2 (1:1)

«Сокіл-3»: Гончар, Ліпчинський, Розпаченюк, Роговський, Цилепа, Луцюк, Ноль, Мельник, Оліферчук, Лапченко

«Ротор»: Рудий, Чабан, Шлапак, Шпаков, Кострицький, Святий, Стасюк, Красножон, Грищук, Слободян, Бондар

Голи: Роговський (21), Розпаченюк (31) – Грищук (22), Шлапак (41)

Попередження: Грищук (17), Святий (38), Стасюк (53)

Команди розпочали без розвідки. На стартових хвилинах два моменти мав Цилепа. Один його удар прийшовся у штангу, інший парирував Рудий. «Ротор» відповів двома ударами Красножона. Обидва відбив Гончар. Після такого активного початку гра на полі дещо заспокоїлася.

Відкрити рахунок в середині тайму міг Луцюк, який влучив у перекладину потужним ударом метрів з десяти. В «Ротора» свої шанси втратили Стасюк і Святий, які не змогли прорбити Гончара. У наших ще один момент не використав Цилепа, який непогано пробивав із середньої дистанції.

Відкрив рахунок Роговський. Він відзначився вже у першій своїй грі, замкнувши на дальній штанзі простріл Розпаченюка з кутового – 1:0. Та «соколята» вели недовго. Вже через хвилину Грищук несильно, але точно, пробив у дальній нижній кут воріт Гончара метрів з семи – 1:1.

Перед перервою виводити свої команди вперед могли Святий і Ноль. Перший після дальньої передачі був першим на м’ячі за Гончара та головою пробив повз ворота. Наш гравець потужно пробив, отримавши простір перед штрафним майданчиком. Удар парирував Рудий.

На початку другого тайму перші моменти виникли в «Ротора». Двічі удари Шлапака відбивав Ліпчинський, який змінив у воротах Гончара. «Сокіл-3» спочатку відповів моментом Мельника, який, нажаль, погано обробив м’яч, коли вискочив практично на побачення з Рудим. Розпаченюк свого шансу не змарнував і після передачі Цилепи з флангу пробив з лінії штрафного майданчика у нижній кут – 2:1.

Двічі збільшувати перевагу «соколят» мав Луцюк. Один його удар прийшовся в Рудого. В іншому воротар «Ротора» вже був відіграний та на заваді м’яча став захисник, який вибив його з лінії воріт. Суперник відповів непоганим ударом Грищука (сейв Ліпчинського) і стрімкою контратакою, яка стала результативною. Той же Грищук отримав вільний простір і швидко добрався з м’ячем до десятиметрової позначки і класно віддав на Шлапака. Той точно пробив у ближній кут – 2:2.

В останню десятихвилинку «Сокіл-3» намагався вирвати перемогу граючи із п’ятим польовим. Наші мали декілька моментів. Найкращі були у Розпаченюка, який пробив вище воріт метрів з семи, та Луцюка, який теж був неточним із вигідної позиції.

У підсумку нічия із непростим суперником і проточне четверте місце в «соколят». Обійти наших може «Динамо-ГУНП», яке ще не зіграло свій матч сьомого туру з «Тетрою». У наступному турі «Сокіл-3» зіграє із деражнянським «Олімпом».

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ