«Сокіл-2» здобуває першу перемогу у Франції

0
2189

Відігравши в неділю в бельгійському Мускроні заключні матчі представницького міжнародного турніру «Squadra futsal cup 2020», молодіжна команда «Сокола» одразу вирушила до Парижа. Маючи попереднє запрошення від футзального клубу «Paris Futsal Club de Goussainville», «Сокіл-2» отримав можливість 7-8 січня провести два товариські матчі з молодіжною командою цього клубу зі столиці Франції.

Головна команда «Paris Futsal Club de Goussainville» не є клубом з провідної французької футзальної ліги, яка має назву D1, а грає в одній з груп нижчого дивізіону, які сформовані за регіональним принципом. А ось молодіжна команда цього клубу вікової категорії U-18 приймає участь в національному молодіжному чемпіонаті Франції. В ньому команди розбиті на три групи, і в одній з них під літерою B команда  «Paris Futsal Club de Goussainville» посідає 4-те місце серед 10-ти команд.

Перший з двох матчів завершився перемогою «Сокола-2» 5:4. М’ячі у нашої команди на рахунку Олександра Храпача (17 хв.), Вадима Данилюка (19 та 37 хв.), Максима Стрельцова (23 хв.) та Артема Барабаша (39 хв.).

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ