«Сокіл-2» здобув вольову нічию в грі проти «Кристалу»

0
492

З тижневим запізненням друга команда «Сокола» стартувала у Дивізіоні 5 Преміум-ліги Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу. 12 листопада гра підопічних Віталія Розпаченюка не відбулася через оголошену тривалу повітряну тривогу, тож цими вихідними у «Сокола-2» за календарем дві гри, і перша з них відбулася у суботу проти «Кристалу».

Нагадаємо, що в цьому чемпіонаті наша друга команда представлена юними гравцями 2007-2009 років народження.

Не одразу вони увійшли до гри, і суперник, у складі якого є кілька гравців з досвідом ігор навіть у Дивізіоні 1, цим сповна скористався, коли в першому таймі тричі вразив ворота Тимура Гонтаря. Зовсім інша картина на майданчику була по перерві, протягом якої тренерам вдалося знайти потрібні слова, щоб заспокоїти юних гравців і внести потрібні зміни. Спочатку один із лідерів команди Максим Мельник скоротив рахунок до двох м’ячів, а невдовзі Владислав Глушко своїм дублем взагалі зробив його рівним. Більше того, до фінального свистка «Сокіл-2» мав кілька нагод, щоб вирвати перемогу, зробити це, щоправда, не вдалося, втім, після гри Віталій Розпаченюк залишився задоволений грою своїх підопічних.

В неділю, 20 листопада, в них ще одна гра, суперником в якій буде команда «Прогрес В».

19 листопада. Преміум-ліга Відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу.
Дивізіон 5. Підгрупа В. 1 тур

«Кристал» – «Сокіл-2» – 3:3 (3:0)

«Сокіл-2»: Тимур Гонтар – Максим Мельник, Кирило Стасюк, Тимур Кащен, Владислав Глушко, Ярослав Басараба, Максим Мазур, Нікіта Карасьов, Денис Цуцуловський, Дмитро Юхимець, Владислав Семенюк, Назар Першин – Олександр Вишневецький
Голи: Руслан Ткачук, 6, Богдан Муляр, 10,17 – Максим Мельник, 24, Владислав Глушко, 27,33

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ