«Сокіл-2» зазнав потужного «торпедного» удару

0
311

Розгромною поразкою завершилася гра «Сокола-2» в рамках четвертого туру Першого воєнного чемпіонату Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення, в якій суперником підопічних Віталія Розпаченюка було «Торпедо» з Вільхівців.

Неприємності у «соколят» розпочалися вже від початку гри: в перші чотири хвилини «торпедівці» завдали два удари по воротах Сікорського, і в обох випадках голкіпер був не на висоті. Наші юнаки розгубилися, припускалися численних помилок біля своїх воріт, і коли рахунок став 0:3, Віталій Розпаченюк взяв тайм-аут. Після нього гра дещо вирівнялась, Максиму Бернаді навіть вдалося один м’яч відіграти, але ледь суперник почав з центра, як пішла атака, і в пасиві «Сокола-2» знову стало «мінус три».

Перед самою перервою арбітри припустилися відвертої помилки, позбавивши «Сокіл-2» гола. Бернада вийшов на ударну позицію в семи метрах від воріт, замахнувся для удару, і саме в цю мить від одного з арбітрів пролунав свисток нібито про завершення першого тайму. За якусь мить Бернада пробив, і м’яч опинився в сітці. Чи не варто було дозволили «соколятам» довести атаку до завершення, давши ще кілька миттєвостей, і хто, окрім арбітра, мав інформацію про час – це питання.

Наші юнаки і так були після перших 25-ти хвилин не в доброму гуморі, а тут ще і незарахований гол, який міг би зробити рахунок 2:4… Втім, він таким став після першої атаки «Сокола-2» в другому таймі, яку результативно завершив Кирило Стасюк. Однак позиційна помилка і п’ятий пропущений м’яч показали, що сьогодні був не день «Сокола-2». Помилки біля воріт продовжувалися, і «торпедівцям» тільки треба було їх використовувати, був навіть автогол Бевзи, який потужно «розстріляв» власні ворота. Тож, в підсумку розгромна поразка 3:9.

30 липня. Перший воєнний чемпіонат Хмельницького з міні-футболу пам’яті загиблих Героїв Сил спеціального призначення. Ліга 6. 4 тур

«Сокіл-2» – «Торпедо» – 3:9 (1:4)

«Сокіл-2»: Ілля Сікорський – Максим Бернада, Дмитро Власов, Даніїл Бевз, Олексій Сікорський, Кирило Стасюк, Олександр Товпишко, Максим Мельник
Голи у «Сокола-2»: Максим Бернада, 20, Кирило Стасюк, 26, Дмитро Власов, 45