«Сокіл-2» візьме участь у «Бізнес Преміум-лізі-2019»

0
2818

Головний тренер молодіжної команди “Сокіл” Віталій Розпаченюк підтвердив, що його підопічні й у цьому сезоні будуть брати участь у розіграші “Бізнес Преміум-ліги”. У минулому сезоні “соколята” у ньому зайняли підсумкове 6-те місце.

Молодим гравцям потрібна, передусім, ігрова практика. А цей турнір дає юнакам чудову можливість проявити себе та набратись впевненості у власних силах. У минулому сезоні трішки не вистачило досвіду для того, щоб вийти з групи та поборотись за призові місця, але, думаю, на цей раз виступимо впевненіше“, – охарактеризував наставник основні цілі на турнір.

Формула змагань у цьому році буде дещо змінена, – відзначають організатори. – 24 команди, які підтвердили свою участь, будуть шляхом жереба розділені на 8 груп по 3 клуби у кожній. 2 кращих колективи з кожної групи продовжать боротьбу за головний трофей через стадію плей-офф. Спочатку 1/8, потім 1/4, 1/2 та фінал. Команди, що вилітають, продовжать свої виступи у втішних кубках“.

Можливими суперниками “Сокола-2” можуть стати такі клуби: “Фахівець”, “Інтерпродсервіс”, “Лунтік”, “МобіФренд”, “Носорог-Меблі-Лідер”, “Foletti”, “Forex club”, “Beerloga”, “ЕкоАльт”, “Дантист”, “ККФА”, “Алмаз”, “Червона Зірка”, “Agora”, “Ауді”, “Гекон”, “Ковчег”, “Woodmall”, “Барбаросса”, “Diamant”.

Церемонія жеребкування відбудеться у вівторок, 16 квітня, о 13:30. Пряму трансляцію ви зможете переглянути на нашому сайті.

Прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ