«Сокіл-2» по пенальті програв «Авіатору» і вибув з Кубку Преміум-ліги

0
914

В неділю для команд Дивізіону 4 Преміум-ліги з міні-футболу був кубковий день, протягом якого проходили матчі першого попереднього раунду. Суперником «Сокола-2» була команда «Авіатор», яка доволі впевнено розпочала Відкритий чемпіонат Преміум-ліги, здобувши чотири перемоги в чотирьох іграх.

Кубок – це інший турнір, і за грою, і за рахунком «Сокіл-2» та «Авіатор» були гідними суперниками. В першому таймі, ближче до його середини, наші гравці не впоралися з Олександром Лукомським, і він відкрив рахунок. Довелося попрацювати, і незадовго до свистка на перерву Кирило Стасюк поновив рівновагу. В другому таймі відбувся ще один обмін голами: на влучний удар Назара Гавенка майже одразу відповів Максим Бернада.

На нічийного рахунку 2:2 переможця кубкової гри мала визначити серія пенальті, і вона стала суцільним розпачем для підопічних Віталія Розпаченюка. Почалося все з того, що по дві спроби не реалізували і гравці «Авіатора», і «Сокола-2» (в нас це були Олексій Майдан та Максим Бернада). А от надалі «авіатори» Назар Гавенко та Олександр Лукомський забили шестиметрові, в той час як Ростислав Ростківський та Назар Першин так і не змогли пробити воротаря суперників. Тому поразка, і «Сокіл-2» завершив свої виступи в Кубку Преміум-ліги.

Кубок Преміум-ліги з міні-футболу. Перший попередній раунд
4 червня

«Сокіл-2» – «Авіатор» – 2:2 (1:1). Пенальті 0:2

«Сокіл-2»: Тимур Гонтар – Кирило Стасюк, Назар Першин, Максим Бернада, Владислав Глушко, Максим Мельник, Ярослав Басараба, Денис Цуцуловський, Дмитро Юхимець, Роман Михайлюк, Олексій Майдан, Ростислав Ростківський, Артур Хібовський
Голи: Кирило Стасюк, 25, Максим Бернада, 34 – Олександр Лукомський, 9, Назар Гавенко, 32
Пенальті реалізували: Назар Гавенко, Олександр Лукомський
Пенальті не реалізували: Олексій Майдан, Максим Бернада, Ростислав Ростківський, Назар Першин – Владислав Таєнчук, Едуард Корагач

За тиждень у нашої другої команди гра п’ятого туру Відкритого чемпіонату Преміум-ліги з міні-футболу, в якій її суперником буде «ВКВ-Прикордонник».

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ