«SkyUp Futsal» – «СОКІЛ». Анонс матчу

0
2227

Десятий тур в футзальній Екстра-лізі розпочинається десятого листопада – таке от співпадіння десяток утворилося після того, як стало відомим, що в парі суперників «SkyUp Futsal» та «Сокіл» господарі майданчика вирішили змістити дату проведення гри з суботи, 11 листопада, яка є базовим днем проведення десятого туру, на п’ятницю. Тут одразу варто зазначити, що «авіатори», які проводять свої домашні матчі в одному з популярних столичних спорткомплексів, і після двох місяців від старту чемпіонату поки що не можуть визначитися зі стабільним часом початку ігор. В попередніх турах стартовий свисток лунав і о 13.30, і о 13.00, і о 14.15, а тиждень тому в грі проти «Рятувальника» – навіть о 16.15. І це все були суботні дні, «Сокіл» же «SkyUp Futsal» приймає в п’ятницю, і ця гра відкриє не тільки програму десятого туру, а і другого кола регулярного чемпіонату.

Окрім того, що в ньому кожна команда ставить перед собою завдання потрапити до плей-офф, не менш важливою є завдання пошуку тієї гри, з якою в плей-офф буде не соромно. От саме цей процес пошуку і поєднує суперників по п’ятничній грі. Заявку на те, щоб грати в плей-офф, команди Тараса Шпички та Романа Ковальчика за підсумком першого кола вже зробили, але до досконалості гри їм ще крокувати і крокувати.

Кожна гра в чемпіонаті це для тренерів невичерпний матеріал для аналізу, в цьому плані навіть недограна гра «Сокола» з «Ураганом», в який команди встигли зіграти всього 16 хвилин, не є виключенням. Немає сенсу приховувати очевидну річ, які всі бачили в трансляції гри, що протягом цього відрізку часу «Сокіл» поступався своєму супернику. І справа тут не тільки в рахунку, який не завжди є відображенням реального перебігу подій на майданчику. Він складається з маленьких дрібних компонентів, які продукують гравці, і якщо ми бачимо, що суперник на якусь мить швидший в кожному ігровому епізоді, більш наполегливий, навіть більш нахабний в кожному одноборстві, то це і дозволяє йому почуватися впевненіше, вести і контролювати гру.

З одного боку, можна себе налаштовувати на якийсь рівень швидкостей, рівень інтенсивності гри, міру жорсткості ведення боротьби, але по факту гри вони виявляються недостатніми, з того і складається, що вона йде не так, як планувалося. Щодо конкретної гри, то «Соколу» важко давалися атакувальні дії, перехід від захисту до атаки. На пристосування до манери гри франківців пішло половина першого тайму, а, підлаштовуючись, таку команду, як «Ураган», не обіграти. В тих іграх, в яких «Ураган» втратив очки, підопічні Максима Павленка не відчували себе в зоні комфорту, а «Соколу» загнати суперника в такий стан не вдалося. Прикладів, коли за 15 хвилин перерви командам вдалося зайти шляхи для зміни вектору гра, змусити суперника танцювати під свою дудку, безліч. Так було завгодно долі, що гра «Сокола» з «Ураганом» була перервана, так що наші гравці матимуть достатньо часу, щоб зробити необхідні висновки.

Втім, чимало з того, що написано в попередньому абзаці, стосується і найближчої гри. В складі «SkyUp Futsal» багато гравців, які вже грали в Екстра-лізі, але відсутність в ній кілька років не могло не дати взнаки. Далеко не одразу і далеко не всім далося повернення на орбіту Екстра-ліги, тому і забуксували «авіатори» на злеті, програючи в окремих матчах саме за рахунок в тому числі і тих вад, про які йшла мова вище. Особливо це стосується двох матчів, які йшли під гаслом дербі, і після недавньої недільної гри двох інших столичних команд, то ті дербі за участю «SkyUp Futsal» різко з нею контрастували і не в кращий бік.

Тиждень тому команда Тараса Шпичка перервала свою чорну смугу, здобувши свою другу перемогу в Екстра-лізі, яка стала першою з великим рахунком. З її плюсів ще і те, що в грі з «Рятувальником» одразу троє гравців відзначилися першими голами в сезоні – це Денис Сніцаренко та Андрій Ардашніков, а Ігор Салтанов не тільки вперше забив, а й оформив дубль. Таке гравців зазвичай надихай, так що варто не тільки від цієї трійці, а й від решти гравців очікувати особливого натхнення.

Решта матчів туру відбудеться в суботу. До гри в Івано-Франківську не потрібні додаткові коментарі. По грі в Києві дуже цікаво, чи і цього разу підопічні Станіслава Гончаренка вирушать на виїзд за перемогою. На відміну від усіх інших пар «Кардинал-Рівне» і «Aurora Team» цього сезону зіграють вперше. Щодо протистояння двох команд, які замикають турнірну таблицю, то кожна з них категорично проти зберігання статус-кво і буде неймовірно прагнути відчепити конкурента.

Київ. Чемпіонат України. Екстра-ліга
10 тур. 10 листопада, п’ятниця. 15.30

«SkyUp Futsal» (Київ) – «СОКІЛ» (Хмельницький)

Арбітри: Денис Куций (Харків), Євген Динник (Одеса), Денис Чумак (Харків)
Хронометрист: Сергій Величко (Київ)
Спостерігач арбітражу: Віталій Олійник (Київ)
Делегат матчу: Юрій Кравченко (Луганська обл.)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі Асоціації футзалу України.

В решті матчів 10-го туру зустрічаються:

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів)
«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Aurora Team» (Київ)
«ХІТ» (Київ) – МСК «Харків» (Харків)
«in.IT» (Львів) – «Рятувальник» (Ромни)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ