СК «Сокіл» звернувся з заявою до КДК УАФ щодо перевищення Президією АФУ своїх повноважень, порушення АФУ статутних і регламентних документів та цілісності змагального процесу для всіх учасників чемпіонату України серед команд Екстра-ліги

0
2167

27 листопада 2023 року СК «Сокіл» направив на адресу Української Асоціації футболу розгорнуту заяву щодо перевищення Президією Асоціації футзалу України своїх повноважень, порушення АФУ статутних і регламентних документів та цілісності змагального процесу для всіх учасників чемпіонату України серед команд Екстра-ліги.

В цій заяві наведені конкретні пункти Регламенту змагань серед команд Екстра-ліги, Дисциплінарних правил УАФ, Статуту УАФ та Статуту АФУ, які порушені Асоціацією футзалу України і які унеможливили проведення матчів команди «Сокіл» як в Хмельницькому, так і в інших містах України.

До заяви СК «Сокіл», направленої до УАФ, додані скриншоти (знімки екрану) з веб-сайту АФУ, копія Статуту АФУ та Регламент чемпіонату України серед команд вищої ліги «Vbet Екстра-Ліга» з футзалу сезону 2023/2024.

Цією заявою СК «Сокіл» просить відповідні органи УАФ відкрити дисциплінарне провадження щодо неправомірних дій Асоціації футзалу України.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ