СК «Сокіл» підписав контракт з Назаром Першиним

0
467

28 травня Спортивний клуб «Сокіл» підписав довгостроковий контракт з Назаром Першиним.

Назар Першин є в Україні одним з найталановитіших гравців в своїй віковій категорії, неодноразово визнавався кращим гравцем чемпіонату та Кубку України. Цього сезону Назар Першин разом з «Соколом» (U-17) став бронзовим призером Юнацької Екстраліги, а також з 20-ма м’ячами в списку кращих голеадорів Юнацької Екстраліги посів друге місце.

Окрім того, 3 лютого Назар Першин провів дебютну гру в Екстралізі. Це було у Львові, де суперником «Сокола» був «in.IT» і наша команда здобула перемогу 4:0.

ДОВІДКОВО

Першин Назар Володимирович
13.07.2008
Почав займатися футболом з 7 років
Перші тренери – Нестеровський Владислав Юрійович, Мицик Андрій Юрійович
Грав за команди «Таврія» (Василівка), «Темп-ЗАЕС» (Енергодар)

Головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик так прокоментував підписання контракту з Назаром Першиним:

– Ми дуже уважно слідкували на розвитком Назара Першина, його становленням як гравця. Аналізу піддавалася його кожна гра за «Сокіл-2» в чемпіонаті Хмельницького та Юнацькій Екстралізі. Це дозволило, коли склалася така необхідність, залучити його до першої команди в одному з матчів Екстраліги. Це зайвий раз свідчить, що наша ДЮСШ «Сокіл» працює в правильному напрямку. Окрім того, протягом травня Назар приймав участь в тренувальному процесі «Сокола».

Все це сприяло тому, що Спортивний клуб «Сокіл» вирішив підписати з Назаром довгостроковий контракт. Впевнений, що в Назара є всі необхідні дані як фізичні, так і ментальні, щоб і надалі прогресувати, вирости в гравця такого рівня, який дозволить разом з іншими гравцями «Сокола» вирішувати ті амбітні завдання, які стоять перед нашою командою.

Пресслужба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ