Шкільна футзальна ліга Хмельницького: завершився груповий етап

0
3133

Поєдинки останнього ігрового дня першої частини турніру видалися неймовірно видовищними

Ось добіг до свого логічного завершення груповий етап розіграшу Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара. У понеділок, 27-го лютого, відбулись поєдинки останнього, 5-ого туру, за підсумками яких і визначилися імена команд, які у фінальній частині змагань і розігруватимуть призові місця. Розпочнемо наш огляд з молодшої вікової групи, де змагаються діти 2005-2006 року народження.

В підгрупі «А» першою стала ЗОШ №25, яка здобувши максимальний очковий результат у попередніх поєдинках, останній тур волею календаря пропускала. Друге місце на фініші, а з ним – перепустку до фінальної стадії здобула ЗОШ №21, яка групову стадію завершила перемогою над ЗОШ №22 – 6:3. В іншій грі цієї підгрупи НВК №10 не залишила шансів НВК №4 – 8:1. Підгрупа «В». В її центральному матчі, у якому зустрічалися ЗОШ №27 та НВК №6 номінальні господарі зуміли здобути непросту перемогу з рахунком 3:1, та потіснити з другої позиції ЗОШ №24. Переможцем ж тут стала ЗОШ №18, яка в останній ігровий день групової стадії переграла ТБЛ. В підгрупі «С» центральним був матч між ЗОШ №14 та НВК №2, які виключно перемагали у попередніх поєдинках і в очному двобої визначали, хто стане її переможцем. Перемога, а з нею – підсумкова перша сходинка дісталася НВК №2, яка в ефектному стилі розгромила свого опонента – 10:4. В ще одній грі ЗОШ №8 розгромила СЗОШ №12 – 14:1, і завдяки цьому успіху завершила груповий етап на третій сходинці. В підгрупі «D» так і не знайшла собі рівних команда Ліцею №17, яка розгромивши в 5-ому турі НВК №7 – 12:2, вийшла у фінальну частину з першого місця. Другу путівка до вирішальної частини дісталася СЗОШ №7, яка останній тур волею календаря пропускала, а ось третім тут став Колегіум №16, який в заключній грі групового етапу без бою переграв команду приватної школи «Гармонія».

Не менш цікаво було і у старшій віковій групі, де змагаються юнаки 2002-2003 років народження. В підгрупі «А» центральним був матч між Гімназією №2 та НВК №10, які святкувавши синхронні перемоги в попередніх зустрічах, в очній зустрічі з’ясовували, хто ж пройде до фінальної стадії з першого місця. Неймовірно напружена зустріч завершилася з нічийним результатом – 3:3, і тепер суперники проведуть згідно регламенту ще додатковий, «золотий» матч за першу сходинку. Третю сходинку тут завоювала НВК №4, яка переграла в заключному матчі групового етапу ЗОШ №13 – 6:3. В ще одній грі цієї підгрупи ЗОШ №22 виявилася сильнішою за НВК №28 – 5:2. В підгрупі «В» ТБЛ, розгромивши ЗОШ №18 – 8:2, наздогнав за набраними очками ЗОШ №24, яка останній тур пропускала. Очна зустріч між ними завершилася нічийним результатом, отож тепер суперники зустрінуться знову у «золотому» матчі, аби визначити, хто вийде у фінальну частину з першого місця. В ще одній грі ЗОШ №27 здолала НВК №6 – 4:2, і завдяки цьому успіху завершила групову стадію на третьому місці. В підгрупі «С» пальму лідерства зберегла ЗОШ №14, яка виявилася влучнішою у гольовій перестрілці за СЗОШ №12 – 7:6. Іншу путівку до фінальної стадії здобула НВК №2. Також відзначимо першу перемогу на турнірі НВО №9, яка в останньому турі групової стадії переграла ЗОШ №23 – 9:3. В підгрупі «D» фінішувала першою команда Ліцею №17, яка в останньому турі групового етапу без бою здолала ЗОШ №15. Інша путівка до фінальної частини дісталася ЗОШ №6, яка в центральній грі туру перемогла головного конкурента в особі НВК №7 – 4:3.

Переглянути календар та результати зіграних матчів Ви можете ТУТ.

Турнірну таблицю після групового етапу Ви можете переглянути ТУТ.

На черзі – поєдинки розіграшу Малого Кубку та фінальна частина Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара. Розклад цих матчів очікуйте на нашому сайті дещо пізніше.

Олександр Таран, прес-служба СК “Сокіл”

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ