Шкільна футзальна ліга Хмельницького виходить на старт

0
5244

У п’ятницю, 17-го лютого, стартує п’ятий за ліком розіграш Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара

Найближчої п’ятниці, 17-ого лютого, стартує черговий розіграш Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара, яка за чотири роки свого існування відгукнулася в серцях юних футзалістів, педагогів, батьків та й всіх небайдужих тільки найщирішими емоціями. Ініціаторами цього важливого для підростаючого покоління спортивного заходу стали Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та СК «СОКІЛ» спільно із з управлінням освіти Хмельницької міської Ради і управлінням молоді та спорту Хмельницької міської ради . Шкільна футзальна ліга під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара – масштабний соціальний проект, який не тільки здійснює дитячі мрії, дарує видовищну боротьбу на спортивному майданчику, а й повертає в життя дітей спорт.

2017_1

Шкільна футзальна ліга під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара – проект, завдяки якому школярі знаходять себе та свій шлях, адже саме тут для них відкривається світ футзалу, такий цікавий, нестримний та захоплюючий… Тому й не дивно, що поринувши у світ міні-футболу, одразу ж знаходиться безліч охочих навчатися цьому виду спорту та рівнятися на майстрів малого м’яча з СК “СОКІЛ”. Тому для тих, кому по-справжньому близькі та цікаві ази футзалу, відкриті двері дитячо-юнацької спортивної школи “Спортлідер+”, яка заслужено вважається однією із кращих на теренах України.

Розмаху турніру додає той факт, що змагання відбуватимуться одразу у двох вікових групах: 2005-2006 рр. та молодші, переможець якої отримає право представити наш край у фінальній частині шкільної футзальної ліги України, а також 2002-2003 рр. та молодші. На попередньому етапі команди будуть розподілені на чотири підгрупи по територіальному принципу. Ігри попереднього етапу будуть проходити у залах ЗОШ №22, ЗОШ №27, ЗОШ №23 та НВК №7. У фінальний етап виходять дві кращі команди з кожної підгрупи. Матчі фінальної частини відбудуться в спорткомплексі УМВС. Усі інші команди, що не потраплять до когорти найсильніших, які у фінальному етапі змагатимуться за медалі турніру, по олімпійській системі розігруватимуть Малий Кубок, вирішальні матчі якого також проходитимуть під час фінального етапу у спорткомплексі УМВС.

Про дати проведення матчів фінальної частини на нашому сайті буде повідомлено додатково.

Олександр Таран, прес-служба СК “Сокіл”

ЗАВАНТАЖИТИ РЕГЛАМЕНТ ТУРНІРУ

ЗАВАНТАЖИТИ КАЛЕНДАР ТУРНІРУ

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ