Шкільна футзальна ліга Хмельницького: стартує фінальна частина змагань + КАЛЕНДАР

0
3301

З 2-ого по 4-е березня у спорткомплексі УМВС відбудуться вирішальні поєдинки змагань, в ході яких визначаться імена переможців та призерів турніру

Виходить на фінішну пряму п’ятий за ліком розіграш Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара. За підсумками попередніх ігор у обох вікових групах визначилось по вісім найсильніших колективів, які з 2-ого по 4-е березня у комфортабельному спорткомплексі УМВС по кубковій системі будуть визначати імена переможців та призерів змагань. Окрім того, на старт виходить розіграш Малого Кубку у обох вікових групах.

Далі надаємо Вашій увазі розклад заключних матчів Шкільної футзальної ліги Хмельницького під патронатом президента СК «СОКІЛ», Івана Гончара сезону 2017 років:

ПІДГРУПА Е (малий кубок молодша вікова група) – ЗОШ №22
91 НВК №7 – НВК №6 ЗОШ№22 02 березня 14.30 2005-2006 Е 1\4
92 Колегіум №16 – ЗОШ №22 ЗОШ№22 02 березня 15.10 2005-2006 Е 1\2
93 ЗОШ №8 – переможець пари 91 ЗОШ№22 02 березня 15.50 2005-2006 Е 1\2
ПІДГРУПА F (малий кубок старша вікова група) – НВК №7
94 НВК №7 – ЗОШ №22 НВК №7 02 березня 14.30 2002-2003 F 1\4
95 СЗОШ №12 – НВК №28 НВК №7 02 березня 15.10 2002-2003 F 1\4
96 НВК №4 – Гімназія №1 НВК №7 02 березня 15.50 2002-2003 F 1\4
97 Переможець пари 94 – Переможець пари 95 НВК №7 02 березня 17.10 2002-2003 F 1\2
98 ЗОШ №27 – переможець пари 96 НВК №7 02 березня 17.50 2002-2003 F 1\2
               
ПІДГРУПА G (фінальна частина старша вікова група) – зал Динамо
  Гімназія №2 – НВК №10 («золотий» матч за перше місце у підгрупі) ЗОШ №22 01 березня 14.30 2002-2003    
  ЗОШ №24 – ТБЛ («золотий» матч за перше місце у підгрупі) ЗОШ №22 01 березня 15.10 2002-2003    
99 Переможець Гімназія №2 / НВК №10 –  ЗОШ №6 ДИНАМО 02 березня 12.00 2002-2003 G 1\4
100 ЗОШ №14 –  Програвший ЗОШ 24 / ТБЛ ДИНАМО 02 березня 12.50 2002-2003 G 1\4
101 Ліцей №17 –  Програвший Гімназія №2 / НВК №10 ДИНАМО 02 березня 13.40 2002-2003 G 1\4
102 Переможець ЗОШ №24 / ТБЛ –  НВК №2 ДИНАМО 02 березня 14.30 2002-2003 G 1\4
103 Переможці пар 99 – 100 ДИНАМО 02 березня 15.20 2002-2003 G 1\2
104 Переможці пар 101 – 102 ДИНАМО 02 березня 16.10 2002-2003 G 1\2
               
ПІДГРУПА H (фінальна частина молодша вікова група) – зал Динамо
               
105 ЗОШ №25 –  СЗОШ №7 ДИНАМО 03 березня 13.00 2005-2006 H 1\4
106 НВК №2 –  ЗОШ №27 ДИНАМО 03 березня 13.40 2005-2006 H 1\4
107 Ліцей №17 –  ЗОШ №21 ДИНАМО 03 березня 14.20 2005-2006 H 1\4
108 ЗОШ №18 –  ЗОШ №14 ДИНАМО 03 березня 15.00 2005-2006 H 1\4
109 Переможці пар 105 – 106 ДИНАМО 03 березня 15.40 2005-2006 H 1\2
110 Переможці пар 107 – 108 ДИНАМО 03 березня 16.20 2005-2006 H 1\2
               
Фінальний день змагань у старшій і молодшій вікових групах – зал Динамо
111 Фінал малий кубок ДИНАМО 04 березня 08.45 2005-2006   1 місце
112 Фінал малий кубок ДИНАМО 04 березня 09.25 2002-2003   1 місце
113 Гра за 3-тє місце ДИНАМО 04 березня 10.15 2005-2006   3 місце
114 Гра за 3-тє місце ДИНАМО 04 березня 10.55 2002-2003   3 місце
  Тематичні конкурси ДИНАМО 04 березня 11.45      
115 Фінал ДИНАМО 04 березня 12.00 2005-2006   Фінал
116 Фінал ДИНАМО 04 березня 12.45 2002-2003   Фінал
  Нагородження ДИНАМО 04 березня 13.35    

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ