Сезон завершився, проте… сезон не завершений

0
1800

Попри те, що «Сокіл» завершив свої виступи в національних турнірах, сезон для гравців команди триватиме. Іншого рішення керівництва СК «Сокіл» і не могло бути, враховуючи те, що наша команда, яка є наймолодшою в Екстра-лізі, знаходиться на етапі становлення.

Після гри з «ІнБевом» гравці отримали два вихідні, а з вівторка команда повернулася до тренувального процесу. За планом тренерського штабу він триватиме до червня, коли в «Соколі» буде міжсезонна відпустка.

Як вже повідомляв сайт СК «Сокіл», наприкінці листопада 2020-го року наша команда отримала запрошення від Балтійської футзальної ліги прийняти участь в чемпіонаті сезону-20/21, на яке в «Соколі» відповіли згодою. За останньою інформацією від організаторів Балтійської футзальної ліги, в змаганнях мають прийняти участь близько десяти команд, їхній початок відкладений до весни, і наразі більше конкретики немає. Вона в більшій мірі буде залежати від того, як в Європі надалі буде розвиватися епідеміологічна ситуація.

В будь-якому випадку, тренувальний процес в «Соколі» триватиме, і він буде поєднуватися з контрольними матчами. Пошук спаринг-партнерів проходитиме по різних напрямках, враховуючи, що сезон в регіональних змаганнях саме навесні буде в самому розпалі, тож в календарі потенційних суперників можуть бути складнощі з вільними датами.

Щодо кадрового потенціалу «Сокола», то всі гравці продовжують співпрацю з нашою командою, тим не менше, тренерським штабом буде проводитися селекційна робота з метою точкового запрошення до «Сокола» одного-двох кваліфікованих гравців з досвідом ігор в Екстра-лізі. Але ці виконавці мають відповідати певним вимогам, які зазвичай в нашій команді ставляться до всіх гравців: це бажання наполегливо працювати, прогресувати і ставити перед собою серйозні завдання, які не обмежуються лише національними змаганнями.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ