Сергій Шевченко: «Продексім легко пройшов Енергію»

0
946

Третя перемога поспіль поставила крапку в протистоянні «Продексіма» та «Енергії» в півфінальній серії плей-офф чемпіонату України. Програвши у себе вдома 0:2, львів’яни встановили антирекорд: ще ніколи до цього такого не було, щоб команда поступилася в серії до трьох перемог не тільки в трьох матчах, але до цього ще і в них не забила жодного м’яча. Свою оцінку третій грі, а також всій серії в цілому прес-службі СК «Сокіл» дав воротар нашої команди Сергій Шевченко.

– Сергій, в той час як проходила гра у Львові, у «Сокола» було тренування, тож, яким чином ти переглянув цю гру?
– Одразу після тренування ми з хлопцями зайшли в роздягальню, у кожного є гаджети, вай-фай є, і всією командою дивилися другий тайм. Пізніше я прийшов додому і передивився у запису перший тайм.

– Тебе склад «Продексіма» на цю гру не здивував? Чемпіони України явно були не в оптимальному складі.
– Склад дійсно був не найсильнішим. В попередніх іграх «Продексіма» Андре Броканелло часто міняв гравців навіть по ходу матчу, і моя думка, що там гравці приблизно одного рівня, і вони можуть показати свій рівень навіть при змінах у складі.

– А щодо відсутності Петра Шотурми та Михайла Зварича?
– Відсутність Шотурми мене не здивувала. Він в останній грі зазнав травми, і я по тій травмі зрозумів, що в найближчих іграх він грати не буде. Те, що не було Зварича, було несподіваним, але «Продексім» відіграв так, що його відсутність була не відчутною.

– Відсутність вже давно Білоцерківця, а тепер ще і Шотурми зі Зваричем могли підвищити шанси «Енергії», яка грала оптимальним складом, на те, щоб нарешті здобути перемогу?
– Саме в цій гри це не мало значення. Я перед початком серії вважав, що відсутність Білоцерківця, Ципуна, Савенка може якось сказатися на результаті, але, як виявилося, це зовсім не так. «Продексім», можна сказати, легко пройшов «Енергію».

– Якщо ближче до гри, то в першому таймі команди якось не були схожими на себе. В атаці можна пригадати хіба що вихід Легендзевича сам на сам та момент Клаудіньо, коли «Енергію» врятував Пітуля. Чому суперники були такими «беззубими»?
– Я очікував, що «Енергія» в цій грі буде діяти більш агресивно. Вона грала вдома, і їй кров з носу потрібно було вигравати. Але «енергетики» почали якось обережно, помітно було, що на них тисне результат. «Продексім» же грав від переможного рахунку в серії і нікуди не поспішав, чекав, що «Енергія», можливо, буде розкриватися, бігти в атаку, і на цьому її можна буде десь зловити. Але загалом обережна гра з боку обох команд мене трохи здивувала.

– По другому тайму у тебе, та й у інших наших гравців, не було такої думки, що хто першим заб’є в грі, той і виграє?
– Так і було, а ще мені здалося, що гра йшла повністю під контролем «Продексіма». Було таке враження, що херсонці ось-ось свій гол заб’ють. І це дивувало: «Енергії» гол більш був потрібним, але її гравці якось не були наполегливими попереду.

– Це могло бути обумовлено невпевненим психологічним станом «енергетиків»: немає гри, немає голів, втретє першими пропустили, гра в атаці знову не йде? Після того, як рахунок став 0:1, «Енергія» спромоглася хіба що на момент Когута, коли він замість удару по воротах чомусь зробив передачу на Кузя.
– Погоджуся з Вами. В такій грі важливо мати психологічну перевагу, і вона була на боці «Продексіма». Херсонці себе комфортно відчували і грали вже по результату. Вони вигравали 2:0 в серії, і потрібно було все довести до логічного завершення.

– Які враження від голу Максима Бессалова?
– Виконання було на високому рівні, але, я думаю, що дещо гравці «Енергії» допомогли цьому голу: захисники «загубили» Бессалова, і Пітуля мав би виручати в тому моменті. Йому треба було залишитися на ногах і тілом відбити, а він присів на коліна, що і відкрило кут для м’яча.

– Коли рахунок став 0:1, було таке відчуття, що «Енергія» вже не відіграється? Навіть, коли вона вже з п’ятим почала грати.
– Так у мене і було. По грі було видно, що вона важко «Енергії» дається, була якась приреченість і вже грали так, як нібито просто догравали. Хоча щось намагалися створити, але то і моментами не назвеш.

– Зазвичай кажуть, що перемагає вся команда, але якщо б тобі запропонували обрати MVP третьої гри, кому можна віддати перевагу: Бессалову, який забив переможний м’яч, чи Бакинському, який відіграв на нуль та ще й другий гол забив?
– Думаю, все ж таки це Ілля Бакинський. Він і всі три матчі на нуль відіграв, хоча ці всі три нулі – це не те, щоб його майстерність, а більше слабкість «Енергії» в атаці. До того ж, його удар поставив остаточну крапку в протистоянні «Продексіма» та «Енергії».

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ