Сергій Каштелян: «Сподіваємося до суботнього матчу підійти у всеозброєнні»

0
3746

Головний тренер «Прикордонника» у інтерв’ю із прес-службою Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області поділився враженнями від стартового етапу сезону, а також розповів про очікування від центрального матчу 10-го туру у дивізіоні 1, в якому на «Прикордонник» очікує зустріч із «Хмельницькими делікатесами».

ТИТУЛЬНИЙ ПАРТНЕР ПРЕМІУМ-ЛІГИ З МІНІ-ФУТБОЛУ – КОМПАНІЯ “FOREX CLUB”

– “Прикордонник” досить несподівано є лідером дивізіону 1 після дев’яти турів? Розкрийте секрет?

– Особливих секретів немає. Ми багато і ретельно працюємо. У команду прийшов новий тренер – Вадим Іванович Рефель. Окрім тренера, в команду прийшов кваліфікований гравець – Юрій Малишевський, який разом з капітаном команди Володимиром Мельниковим став лідером команди.

У гравців є велике бажання довести собі і суперникам, що вони здатні на багато що. Звідси і результат.

 Припускали Ви перед початком чемпіонату, що зустріч “Прикордонник” – “Хмельницький делікатеси” буде зустріччю лідерів, а такі команди як “АВІСТ CookDrive“,” Динамо-ГУНП”  та “Сокіл-3”, будуть позаду?

– Очікували напружену боротьбу. Наша мета була – закріпитися в дивізіоні 1 і постаратися дати бій визнаним лідерам – “АВІСТ Cook-Drive”,” Динамо-ГУНП”, “Соколу-3” та “Ротору”.  Для нас наше лідерство, як і успішна гра “Beerlogи” – несподіванка, але несподіванка приємна.

Як ви сказали, в команду прийшов новий тренер. Що змінилося?

– Змінився тренувальний процес. Після перших турів у гравців з’явилася впевненість у собі і хороша спортивна злість. Ми відчули, що можемо на рівних грати практично з усіма командами дивізіону 1 і перемагати їх.

Які враження від турніру? Що, на ваш погляд, можна було б додати, що змінити?

– Дуже подобається організація і висвітлення турніру. І особливо радує, що наші торішні побажання в цьому сезоні були враховані.

Чи не думаєте Ви, що з такою грою «Прикордоннику» місце не в другому, а в першому дивізіоні осінньо-зимового чемпіонату?

– Ні. Специфіка гри на траві і на паркеті абсолютно різна. Гра на паркеті вимагає зовсім інших швидкостей. Ми вважаємо за краще не квапити події, хочемо цілеспрямовано працювати, поступово зростати і підійти до можливого виступу в майбутньому в дивізіоні 1 підготовленими. А для цього потрібно як мінімум виграти змагання в дивізіоні 2. Так що давайте не будемо поспішати (посміхається).

Чим можна пояснити два абсолютно різних тайми у виконанні «Прикордонника» в останньому матчі з «Соколом-3»?

– Крім спортивних, у нас є відомчі завдання. Це тягне за собою додаткові фізичні навантаження. Крім цього, іноді доводиться жертвувати тренувальним процесом. Все це позначилося в грі з «Соколом-3». Пропущені в першому таймі три м’ячі були для команди холодним душем. У другому таймі зібралися і показали, на що здатні. Але ми на задираємо ніс – розуміємо, що ще багато чому треба навчитися і вчимося в кожній грі.

Чи готуєтеся до матчу з “Хмельницькими делікатесами” якось особливо?

– Безумовно, аналізуємо гру суперника, його слабкі та сильні сторони. Готуємося в плановому режимі. Як я вже говорив, є певні кадрові проблеми через відомчі завдання і заходи, проте аналізуємо гру суперників і сподіваємося до суботнього матчу підійти у всеозброєнні.

Прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ