«Рятувальник» – «СОКІЛ». Анонс матчу

0
2031

Стрімко несеться вперед пелотон з команд футзальної Екстра-ліги, і не за горами вже той момент, коли він досягне першої проміжної відсічки, яка буде після завершення першого кола. От тільки різна кількість зіграних матчів не дає можливості скласти об’єктивне уявлення про ситуацію в ньому. Показовим є приклад «Кардиналу-Рівне», який нібито і зав’яз в нижній половині турнірної таблиці, але якщо поглянути на кількість незіграних командою Олександра Бондаря матчів, то в разі максимального здобутку в них, рівняни будуть дихати в спину трійці лідерів. Програма трьох з семи вже зіграних турів залишається невичерпаною, і найближчими вихідними до них додасться і четвертий, коли не гратимуть «Енергія» та «ХІТ».

«Рятувальнику» та «Соколу», які гратимуть в суботу в Сумах в рамках восьмого туру, вдається вписуватися в графік матчів, тому і безпосередньо в цих командах, і вболівальники мають уявлення про стан справ. Воно може не співпадати, бо в клубах мають погляд зсередини, де гравці та тренери контактують і працюють практично щоденно. Вболівальникам же внутрішня кухня мало цікава, і свої висновки в переважній своїй більшості вони роблять, передивляючись турнірну таблицю, добре, що хоча б іноді знаходили час постежити за грою в режимі онлайн.

Внутрішня кухня «Сокола» нехай і залишиться внутрішньою, а що ж бачать вболівальники. Після доволі потужного старту, факт якого був підкріплений набраними очками і грою, «Сокіл» в останніх двох турах не приніс тим, хто йому симпатизує, позитивних емоцій. І якщо в матчі проти «Aurora Team» можна було справедливо казати, що не було результату, але стосовно самої гри таке б не відповідало дійсності, то по грі проти МСК «Харків» мало місце те, про що головний тренер «Сокола» Роман Ковальчик сказав стисло: «Команда не боролася за свій результат».

Дійсно, на жаль, таке мало місце, і це неминучі втрати, коли команда ще не сформована, а склад її з гравців, яким в переважній більшості трохи за 20 або і 20-ти ще немає. Це вже в сформованих гравців, кому під 30, психологія заточена на ставленні до гри, як до засобу (або джерела) заробляння грошей. З молодими складніше, і з цим проблема актуальна не тільки в «Соколі», а й загалом в ігрових видах спорту, зокрема, в близькому до футзалу великому футболі. Для чого далеко ходити, зараз в УПЛ такі часи, що ледь не кожного туру один-два гравці зірвуть свою хвилину слави, а потім місяцями їх не видно і про них нічого не чутно.

Вболівальники «Сокола» можуть бути спокійними: проблему тренери бачать, і відповідна робота ведеться. З ігрового ж плану найважливішим є те, що команда в іграх, наприклад, з «ХІТом» чи «Енергією», показала свій потенціал, свій ресурс, який просто так подітися нікуди не може. В підготовчий до гри з «Рятувальником» період гравці були зосереджені на тому, щоб повернути себе на той рівень, щоб в наступних, не менш важливих іграх, крокувати далі.

В «Рятувальника» свої проблеми, глибину яких, звісно, розуміють тільки всередині клубу. Щодо ігор, то футзальну спільноту не міг не шокувати результат домашньої гри проти «Урагану», але, як це банально не прозвучить, такі ігри бувають у багатьох. У нашої команди пару років тому було якось ще гірше, ніж 0:10. І для гравців «Рятувальника», і для його головного тренера результат гри сьомого туру це серйозне випробування, але наявний досвід гри в Екстра-лізі не залишає сумнівів, що вони його пройдуть. Футбольна ж статистика може довести, що двох відверто провальних матчів у будь-якої команди практично не буває. Тим більше, що представнику Сумщини зараз вже дійсно відступати нікуди, бо 10 пропущених м’ячів за різницею забитих та пропущених відкинули його в турнірній таблиці на останнє місце.

Ще один матч туру, в якому зав’язлий у нижній частині турнірної таблиці «SkyUp Futsal» прагнутиме зупинити переможну ходу МСК «Харків». Дві команди, які нагорі йдуть ніздря в ніздрю, «Aurora Team» та «Ураган», грають вдома та ще й з суперниками, які далеко позаду, тому розглядатимуть для себе виключно один варіант результату.

Суми. Чемпіонат України. Екстра-ліга
8 тур. 28 жовтня, субота. 13.00

«Рятувальник» (Ромни) – «СОКІЛ» (Хмельницький)

Арбітри: Андрій Швець, Олексій Фесенко, Сергій Ващук (всі – Харків)
Хронометрист: Роман Васильєв (Суми)
Спостерігач арбітражу: В’ячеслав Дараган (Київ)
Делегат матчу: Максим Новіков (Суми)

Трансляція на офіційному сайті СК «СОКІЛ» та на You Tube-каналі Асоціації футзалу України.

В решті матчів 8-го туру зустрічаються:

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
«Енергія» (Львів) – «ХІТ» (Київ) – гра перенесена
27.10 «Aurora Team» (Київ) – «in.IT» (Львів)
МСК «Харків» (Харків) – «SkyUp Futsal» (Київ)

Прес-служба СК «СОКІЛ»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ