Руслан Шеремета: «Від гольових передач отримую задоволення не менше, ніж від забитих голів»

0
4275

Руслан Шеремета у спілкуванні з клубною прес-службою розповів про свої гольові паси та поділився враженнями від перших турів чемпіонату

За підрахунками статистиків, ти після чотирьох турів кращий асистент чемпіонату. Скажи, це твоє кредо віддавати передачі?

– Забивати голи мені теж подобається. Але як говорить наш тренер, в команді повинна бути людина, яка вчасно і в такт дає хороші, націлені передачі і дружить з головою (посміхається). На тренуваннях, напевно, більше виходить у мене. Є у нас взаєморозуміння з партнерами, награні комбінації, і часто це приносить команді користь. І я отримую не менш задоволення від гольових передач, ніж від забитих голів.

В останньому турі довелося забивати …

– Все до того йшло. Так вийшло, що у нас було два видалення, видалили головного бомбардира, і довелося брати гру на себе. Хлопці вивели на ударну позицію, я вдарив і забив.

Які враження від перших турів чемпіонату?

– Вражень багато. Чемпіонат цікавий, вже є несподіванки. Лідери, які в передсезонний період відчутно доукомплектувалися, втратили очки. Можливо, недооцінили своїх суперників. Перші ігри показали, що сюрпризів можна очікувати від будь-якої команди, і думається, що це тільки на користь турніру.

Це враження про інших. Кілька про нашу команду?

– Мета у нас поставлена чітко ─ перше місце. Думаю, що ми ще по ходу сезону будемо додавати. Так, у нас в минулих іграх не все виходило, повинні були брати більше очок. Будемо надолужувати згаяне.

Кілька слів про наступного суперника …

– «Інбев/НПУ» ─ команда, в якій зібрані молоді перспективні хлопці плюс кілька вікових виконавців, які мають великий досвід і передають його молоді. Думаю, що нас чекає дуже цікава гра. Тим більше що цей матч вже пройде в присутності уболівальників, і я сподіваюся, що трибуни будуть повними. Ми скучили за нашими вболівальниками.

Прес-служба СК «Сокіл»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ